حریزاوی: کشتار و تخریب اموال عمومی خارج از بحث گشت ارشاد است


به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، حجت الاسلام روح الله حریزاوی عصر امروز در جمع خبرنگاران رسانه های کردستان و فعالان فضای مجازی اظهار داشت: انقلاب اسلامی نهالی روییده است که در مبارزه حوادث و حوادث کور می روید.

وی افزود: با توجه به اینکه حضرت علی (ع) خود را درختی صحرایی معرفی می کرد که چوب آن بسیار قویتر از چوب باغ است، انقلاب اسلامی را بی شباهت به این درخت ندانست و گفت: انقلاب ما در حال رشد و تحول بوده است. مناسبت ها.” و شاخ و برگ و ریشه آن قوی تر خواهد شد.

حجت الاسلام حریزاوی تصریح کرد: بر اساس بررسی های ملی، زنان کردستان نماد عفاف، عفت و وفاداری به زندگی و میهن اسلامی هستند و هر از گاهی جلوه هایی از زنان این مرز و بوم آشکار می شود.

وی شهیده فاطمه اسدی را نمونه ای از بانوان کرد با فضیلت برشمرد و افزود: شالیر رسولی نیز بانویی است که اخیرا در راه حفظ عفت و پاکدامنی و ناموس جان خود را از دست داد و مهسا امینی نیز در زمره دختران شریف و شریف بود. کردستان.” است.

معاون سازمان تبلیغات اسلامی در خصوص اتفاقات اخیر و درگذشت مهسا امینی گفت: نیروی انتظامی باید صادقانه واقعیت حوادث اخیر را منعکس کند و همانطور که تاکنون انجام داده است در این باره با مردم صحبت کند.

حجت الاسلام حریزاوی با بیان اینکه بدون شک دستگاه قضایی در صورت تخلف احتمالی وارد عمل می شود، تصریح کرد: نباید از کاستی ها و ضعف ها غافل شد اما نباید اجازه داد دشمن از حوادث اخیر سوء استفاده کند.

وی ادامه داد: وقتی دشمن در میدانی دشمنی خود را ثابت می کند و در عرض سه تا چهار روز ۶۰ دستگاه آمبولانس را منهدم می کند و می کشد، نشان می دهد که موضوع فراتر از بحث حجاب و گشت ارشاد است.

معاون سازمان تبلیغات اسلامی بر لزوم بررسی اشتباهات و حقایق حوادث اخیر تاکید کرد و یادآور شد: در حوادث اخیر نباید اجازه داد که نوجوانان و جوانان مورد سوء استفاده دشمن قرار گیرند.

حجت الاسلام حریزاوی خواستار بیان واقعیات بدون جانبداری از سوی رسانه ها شد و ادامه داد: انقلاب اسلامی نهالی روییده است که در کشاکش مسائل و حوادث نیرومندتر می شود و توان مقابله با هجمه دشمن افزایش می یابد.

وی راه حل مشکلات اخیر را جهاد تبیین دانست و بیان کرد: باید صبر کرد تا اوضاع آرام شود سپس به بررسی عملکرد گشت ارشاد و ساختار فرهنگ و رسانه پرداخت.

معاون سازمان تبلیغات اسلامی افزود: همه منتظر تحقق وعده های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در رابطه با بازنگری در ساختار فرهنگی هستیم چرا که تعدد و موازی کاری دستگاه های متولی در حوزه فرهنگی است. مسائل منجر به آسیب پذیری زیادی می شود.

حجت الاسلام حریزاوی امر به معروف و نهی از منکر را وظیفه عموم مردم دانست و افزود: اگر منویات رهبری به درستی اجرا شود مشکلی در حوزه فرهنگی کشور ایجاد نمی شود.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۱
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید