فیلم “بدون قرار” به پایان اکران خود رسید سهم ۳.۳ میلیارد تومانی بهروز شعیبی از گیشه.


گزارش کردن شهرآرانیوزفیلم سینمایی «بدون قرار» به کارگردانی بهروز شعیبی که برای اولین بار در چهلمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد، از ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ اکران شد و تاکنون فروش بالغ بر ۳ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است. اکران این فیلم اوایل پاییز به پایان می رسد.

این فیلم در جشنواره فیلم فجر با بازخوردهای متفاوتی روبرو شد و در نهایت با وجود نامزدی در ۶ رشته توانست سیمرغ بلورین بهترین صدا و بهترین فیلم از منظر کشوری را از آن خود کند.

فیلم

فیلم «بدون وقت قبلی» با بیش از ۵۰۰۰ نمایش و ۳۰۹ سالن به فروش فوق دست یافته است، فیلمی که با موضوع بازگشت مهاجران به ایران ساخته شده و با الگوی ملی مذهبی سعی در ارائه نگاهی عرفانی و شاعرانه دارد. ملت.

«بدون وقت قبلی» پنجمین فیلم سینمایی بهروز شعیبی است که فیلمنامه آن را فرهاد توحیدی و مهدی تراب بیگی با نگاهی به یکی از داستان های مصطفی مستور نوشته اند.

پگاه آهنگرانی، مصطفی زمانی، الهام کردا، امین میری، محمد کیانی، عرفان ابراهیمی، رضا صبری، حامی ترابی، صابر ابر بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداختند.

این فیلم با نگاهی به یکی از داستان های مصطفی مستور نویسنده معاصر ایرانی نوشته شده است که در آن داستان اجتماعی جدیدی از روابط انسانی خلق کرده است.

فیلم

خلاصه داستان “بدون قرار”

در خلاصه داستان فیلم «بدون قرار» آمده است: داستان فیلم درباره دختری به نام یاسمن است که پس از سال ها به دلیل فوت پدرش به ایران بازگشت. پسرش اوتیستیک است و همین امر سفر را برایش سخت می کند. یاسمین پدرش را نمی شناسد و میراثی که پدرش برای او به جا گذاشته او را شگفت زده می کند. اقامت کوتاه او در زادگاه پدرش و ملاقات با کسانی که پدرش را می شناسند، او را به درک جدیدی از انسان و مفهوم مرگ سوق می دهد.

برخی از بازیگران فیلم عبارتند از: مدیر پروژه: علیرضا رضاداد، نویسنده: فرهاد توحیدی، مهدی تراب بیگی، مدیر پروژه: محمدحسین انصاری، مشاور پروژه: بهزاد هاشمی، مدیر تولید: امیر نشاط، مدیر فیلمبرداری: محمد حدادی، دستیار اول فیلمبردار: احمدرضا گودرزی، تدوین: عطا مهراد، تصویربردار: امید صالحی، صدابردار: عباس رستگارپور، طراح صحنه: کیوان مقدم، طراح صحنه و لباس: هدی میرزایی، طراح گریم: فاطمه کمالی.

زهرا کمالی، مدیر تدارکات: محمود کریمی، معاونت تولید: کاظم نامنی، جلوه های ویژه میدانی: آرش آقابیک، جلوه های ویژه کامپیوتری: میلاد فرج الهی، سرپرست گروه کارگردانی و دستیار اول کارگردان: صالح غربی جوان، برنامه ریز: اشکان سپهر، منشی صحنه: غزل رشیدی، مشاور تهیه کننده: ایزدمهر آفرین، مشاور رسانه ای: مهرداد معظمی.

منبع: میزان