یک بالش لوله ای سنتی بخرید


یکی از اختراعات بشر بالش لوله ای است که مدل های مختلفی دارد و نمونه بلوچی آن نه تنها بسیار زیبا و قیمت مناسبی است، بلکه برای سلامت بدن و بهبود خواب نیز بسیار مفید و مناسب است. بالش لوله ای بدنه ای به شکل لوله دارد که از مواد نرم و کشسانی ساخته شده است که به صورت طولی دوخته می شود تا زیبایی خاص خود را به تصویر بکشد و در هنگام پذیرایی به راحتی قابل استفاده است.

اگر می‌خواهید تمام مدل‌های بالش لوله‌ای را با سبک‌های بسیار خاص که از مواد اولیه درجه یک و پارچه‌های باکیفیت تهیه می‌شوند، بخرید، می‌توانید مانند سایر معامله‌گرانی که سفارش‌های عمده خود را از مجموعه آراد برندینگ انجام می‌دهند، انجام دهید و کاملاً به دستشان برسد.

برای دوخت بالش لوله ای سنتی معمولاً یک بعد استاندارد وجود دارد. این ابعاد ۵۰ سانتی متر طول و ۱۸ سانتی متر قطر دارند. این بالش را می توانید با قطر ۳۰ سانتی متر هم بدوزید که بستگی به سلیقه فرد دارد. اگر بالش لوله ای با پشم شیشه در سایزهای بسیار بزرگ دوخته شده باشد به دلیل سبک بودن برای تخت مناسب است. اگر این نوع بالش از پشم و پر گوسفند پر شود برای تخت مناسب نیست، زیرا وزن آن بسیار سنگین شده و حمل آن دشوار است.

بالش لوله ای بلوچی

ایران سرزمینی کهن است و از دیرباز با ایده و فرهنگ خاص خود انواع مبلمان منزل را در سراسر کشور طراحی کرده اند و اکنون با خرید بالش تیوپ بلوچی نه تنها در بین مردم جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. ایران بلکه در بین مردم جهان. O از آن است.

بلوچ ها افراد خلاقی در هنر هستند و توانسته اند خانه های خود را با منحصر به فردترین مدل ها آنقدر زیبا تزئین کنند که دل هر بیننده ای را مجذوب خود کند.

اگرچه بیشتر برای دراز کشیدن استفاده می شود، اما برخی از افرادی که دوست دارند روی بالش بلند بخوابند از آن برای خوابیدن استفاده می کنند.

از نمونه های دیگر دوخت بالش های لوله ای بلوچی همین نقش های کوچک و سنتی برای انواع مبلمان و تخت می باشد.

آنها می توانند به عنوان جایگزینی برای بالش تخت با اندازه استاندارد استفاده شوند.

بالش های لوله ای در اندازه ها و شکل های مختلف تولید می شوند و در مبلمان و حتی کاناپه ها قرار می گیرند تا دکوراسیون آن را دو برابر تصور شما زیبا کنند.

راه ساخت بالش لوله ای با روبالشی مخملی ممکن است ایجاد یک بالشتک بین بازو و سطح نگهدارنده ای باشد که روی آن قرار گرفته است.

اگر سطحی که استفاده می کنید سفت است، این بالش برای شما راحت تر است.

بالش لوله ای سنتی

بالش های لوله ای بیشتر در مکان های سنتی و تفریحی مانند; از سفره خانه ها و رستوران های سنتی نیز برای زیباسازی منازل و سفره خانه ها استفاده می شود. برخی افراد راحت تر روی این بالش لوله ای سنتی می خوابند. اما بهتر است از این بالش برای خواب استفاده نکنید زیرا قد این محصول زیاد است و باعث ایجاد درد و گرفتگی در ناحیه گردن می شود.

قیمت بالش لوله ای سنتی با توجه به جنس، رنگ و کیفیت پارچه متفاوت است. معمولاً هر چه پارچه و جنس آن بهتر باشد قیمت آن بیشتر می شود و برعکس اگر جنس و کیفیت آن خوب نباشد قیمت آن نیز کمتر می شود.

بالش لوله ای سنتی به دلیل طراحی زیبا به کشورهای دیگر صادر می شود. از این رو تولیدکنندگان در تلاش هستند تا طرح های مختلفی از این محصول را با مواد با کیفیت تولید کنند.

رب در رنگ های مختلف موجود است که یکی از این رنگ ها رب سفید است. خمیر سفید به دلیل درخشندگی و زیبایی که دارد بیشتر برای جهیزیه عروس استفاده می شود. بار داخلی الیاف است. پرکردن انواع الیاف باعث تغییر کیفیت این نوع پاته می شود. لازم به ذکر است که برای خرید پاته باید از فروشنده سوال کنید که در این محصول از چه الیافی استفاده شده است. بعد از الیاف باید به نوع پارچه ای که روی بالش ها قرار دارد توجه کنید، بیشتر این پارچه ها از پلی استر، ترمه و ساتن رنگی هستند. این نوع رب بسیار جذاب و کاربردی است. بالش های لوله ای پات سفید، بالش های زیبایی هستند که کاربردهای متفاوتی دارند.