آغاز سال تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) با حضور آیت الله آملی لاریجانی – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ این دانشگاه با سخنرانی آیت الله صادق آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع اساتید و دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع) آغاز شد.

در ابتدای این مراسم با حضور اعضا هیئت مدیره ابتدا هیئت امنای این دانشگاه برگزار شد حجت الاسلام و مسلمین دکتر سعدی رئیس دانشگاه امام صادق (ع) به دانشجویان جدید الورود گل رز این دانشگاه “خیر مقدم” را گفت و سپس نمایندگان اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان به ارائه نقطه نظرات و درخواست های خود پرداختند.

همچنین آیت الله صادق آملی لاریجانی رئیس هیئت امنای جامعه رو به جلو صادقانه (عج) همچنین در سخنان افتتاحیه سال تحصیلی این دانشگاه با تجلیل از زحمات و تلاش های علمی آیت الله مهدوی کنی (عج) در دانشگاه امام صادق (ع) افزود: یکی از اهداف اصلی تاسیس این دانشگاه درستی بود. تلفیق علوم انسانی وارداتی با علوم اسلامی که این بحث مستلزم کار اجتهادی است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ابتدای این مراسم با نثار فاتحه و شاخه گل به شامخ شهدای گمنام در جوار مسجد دانشگاه ادای احترام کرد.