آموزش تعمیرات لوازم خانگی (۱۰۰% گارانتی + گواهینامه فنی)


با توجه به استفاده زیاد از لوازم خانگی در کشور ما، امروزه صنعت لوازم خانگی یکی از پویاترین و فعال ترین بازارهای کشورمان است. با توجه به افزایش هزینه خرید لوازم خانگی، تقاضا برای تعمیرات لوازم خانگی بسیار افزایش یافته است و بازار خرید و کار تعمیرکاران لوازم خانگی بسیار پررونق است و تعمیرکاران حرفه ای می توانند درآمد بالا و خوبی داشته باشند.

برای ورود به بازار کار ابتدا باید آموزش های لازم برای تعمیر لوازم خانگی را فرا بگیرید. ما در آموزشگاه فن آشنا دوره های بسیار متنوعی را برای شما کاربران آماده کرده ایم. ما مدارس دیگر را برای شما بررسی خواهیم کرد.

دوره آموزشی تعمیرات لوازم خانگی یکی از پردرآمدترین و پرفروش ترین دوره های این آموزشگاه است که به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی در آموزشگاه فن آشنا برگزار می شود. آموزشگاه فن آشنا این دوره آموزشی را زیر نظر اساتید متخصص و مجرب در کارگاه هایی با تجهیزات بالا و مدرن برگزار می کند.

کارآموزان و هنرجویان این دوره در طول دوره آموزشی تمامی مطالب را به صورت عملی تمرین کرده و مهارت های لازم برای موفقیت در بازار کار تعمیرات لوازم خانگی را فرا می گیرند.

این دوره آموزشی کاملا جامع می باشد، آموزش تعمیر انواع یخچال فریزر، معمولی، فریزر، آموزش تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ظرفشویی، جاروبرقی، غذاساز، آبمیوه گیری و سایر لوازم خانگی از سرفصل های آموزشی ارائه شده در مدرسه فن آشنا.

مزایای شرکت در دوره های آموزشگاه فن آشنا

شرکت در دوره های آموزشگاه فن آشنا مزایای زیادی دارد. برخی از مزایای شرکت در دوره های این آموزشگاه عبارتند از:

. ارائه مدرک معتبر فنی و حرفه ای (با قابلیت ترجمه)

. ضمانت بازگشت وجه (در صورت عدم رضایت دانشجو)

. بازآموزی رایگان دوره (در صورت عدم یادگیری در طول دوره)

. پشتیبانی نامحدود از پشتیبانان دوره

. برگزاری دوره ها در ساعات منعطف و در روزهای پایانی هفته

. برگزاری دوره در کارگاه های مجهز و مدرن

. دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی

کلاس های آموزشی فوق به صورت حضوری در تهران (واحد مرکزی فن آشنا) برگزار می شود و کارآموزان می توانند به صورت تئوری و عملی مباحث مربوطه را فرا بگیرند.

ضمنا امکان شرکت در دوره آنلاین و مجازی تعمیرات لوازم خانگی در سراسر کشور برای کارآموزان فراهم شده است.

با شرکت در این دوره آموزشی، مهارت های فنی مربوط به تعمیر انواع لوازم خانگی به شما آموزش داده می شود و در پایان دوره گواهینامه فنی و حرفه ای رسمی و بین المللی (آزمون نهایی) به شما اعطا خواهد شد. در داخل مدرسه برگزار شود).

در صورت عدم یادگیری سرفصل ها امکان تمدید دوره و پشتیبانی نامحدود به صورت رایگان وجود خواهد داشت. آموزش تعمیرات لوازم خانگی در آموزشگاه فن آشنا به صورت کاربردی و ویژه بازار کار برگزار می شود.

یکی دیگر از دوره های آموزشگاه فن آشنا دوره آموزش سیم پیچی موتور برق می باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی این مرکز، هزینه دوره ها و سایر اطلاعات تکمیلی می توانید به وب سایت رسمی فن آشنا مراجعه کنید. به یا با شماره مراجعه کنید ۰۲۱۶۶۱۲۹۷۰۰ زنگ زدن.