کفپوش پی وی سی کایا


شاید از یکنواختی محیط منزل خود خسته شده اید و به فکر ایجاد تنوع در آن هستید و برای این منظور با تعویض کفپوش پی وی سی راه پله و کف پذیرایی و هر قسمتی از منزل خود بتوانید کف سرامیک را تعویض کنید. اونی که تو دوست داری. میتونی زیباترش کنی. پی وی سی نوعی پلیمر پلاستیکی است که کاربردهای فراوانی دارد و کف های تولید شده از این ماده نسبت به فرش و سایر کفپوش ها مزایای بسیاری دارد و به همین دلیل اکثر افراد ترجیح می دهند از آن برای کف ساختمان و منازل خود استفاده کنند..

امروزه از کفپوش پی وی سی مدل کایا استراتیفی برای زیباسازی کف منزل یا محل کار استفاده می شود. این محصول از باکیفیت ترین مواد اولیه طراحی شده است که باعث می شود مقاومت بالایی داشته باشد. همچنین به دلیل اینکه این کفپوش از استحکام بالایی برخوردار است، می توان از این محصول به عنوان صادراتی استفاده کرد. کفپوش های این نوع از نظر طول و ضخامت متفاوت خواهد بود که همین امر باعث می شود مشتری با توجه به نیاز خود اقدام به خرید این محصول نماید. در ادامه با آراد برندینگ با

کفپوش پی وی سی برای راه پله

معمولا در ساختمان های اداری و مسکونی که رفت و آمد زیاد نیست از نمونه های کفپوش استفاده می شود که از پی وی سی اداری ساخته شده و در زیر آن از لایه نمدی استفاده می شود و این نوع کفپوش ها اغلب به صورت رول عرضه می شوند.. ضخامت کفپوش ها متفاوت است و برای هر مکان از ضخامت خاصی استفاده می شود و نصب آنها باید توسط افراد متخصص و متخصص انجام شود تا کفپوش ها به بهترین شکل و زیباترین شکل نصب شوند و جذابیت و کارایی لازم را داشته باشند.. این نوع کفپوش در برابر سایش و حرارت نیز مقاوم است و به مرور زمان خوردگی نمی کند و بسیار نرم و راحت است و می تواند پاسخگوی نیاز افراد با سلیقه و دوستدار طرح های مدرن باشد.

پله ها یکی از قسمت های پرتردد ساختمان ها و منازل است که باید بهترین انواع کفپوش ها را برای آن در نظر گرفت و توجه داشته باشید که کفپوش پی وی سی برای راه پله این همان پوشش کف نیست و ممکن است از مواد مختلفی ساخته شود. کفپوش های پی وی سی مانند کاشی و سرامیک بسیار مقاوم و بادوام هستند و دارای انواع مختلفی هستند که برای سطوح مختلف استفاده می شوند، به عنوان مثال کف های مورد استفاده برای بیمارستان ها خاص بوده و علاوه بر آن آلودگی وارد داخل نمی شود. بافت پلیمری آن به آرامی نفوذ می کند و همچنین ضد باکتری است. کفپوش های پی وی سی عایق صدا هستند یعنی وقتی روی آنها راه می روید تا حدی صدای راه رفتن شما شنیده نمی شود و این نوع کفپوش ها در برابر اسید و مواد آتش زا نیز مقاوم هستند و البته برای چنین محیط هایی برای این فضا باید از طبقات مخصوص استفاده شود. برای استفاده

کفپوش پی وی سی کایا

دسته بندی در کفپوش پی وی سی و کفپوش خودرو در شیراز باعث شده تا مشتری با توجه به نیاز خود در زمان خرید این محصول را خریداری کند که پرفروش ترین مدل امروزی استراتیفی است.. این محصول در دسته بندی های مختلفی طراحی و تولید خواهد شد که بر اساس سایز، ضخامت و طول قیمت گذاری می شود. ضخامت های مختلف در این محصول این امکان را برای مشتری فراهم کرده است که با توجه به نیاز خود این کفپوش را خریداری کند. این محصول را می توانید با توجه به دکور و رنگ بندی منزل تهیه کنید که دلیل آن تنوع رنگ کفپوش است.. طراحی روی این کفپوش باعث شده است که توجه مشتریان خارجی را به خود جلب کند. سازندگان این محصول بر این اساس کفپوش را طراحی خواهند کرد که مقاومت بسیار بالایی را دنبال خواهد کرد تا در برابر ضربه نشکند.

همانطور که می دانید امروزه به جای استفاده از سرامیک در کف خانه کفپوش پی وی سی کایا استفاده کنید. این محصول به دلیل کاربرد فراوان در قسمت های مختلف منزل و محل کار در طرح های مختلفی به فروش خواهد رسید. کفپوش ها انواع مختلفی دارند که هر کدام پاسخگوی نیاز شماست تا در هنگام خرید دست شما باز باشد.. یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول مقاومت بالای آن است که تا چندین سال به کارکرد کف‌پوش برای شما کمک می‌کند.. به جای استفاده از سرامیک و هزینه بالا، می توانید از کفپوش PVC استفاده کنید تا در هزینه و زمان شما صرفه جویی شود. این محصول بسیار سریع نصب می شود و نیاز به نیروی انسانی زیادی ندارد. یکی دیگر از مزایای مهم این محصول ضد آب بودن آن است و در اثر تماس با آب آسیبی نمی بیند.