فرمانده انتظامی مهاباد مجروح شد


جای خالیجای خالی

ایرنا نوشت: یکی از ماموران پلیس مهاباد نیز در اغتشاشات امروز هر دو چشم خود را از دست داد.

از آغاز ناآرامی های اخیر در مهاباد تاکنون ۲۰ مامور نیروی انتظامی مجروح شده اند.

پس از اغتشاشات در ساعات اولیه امروز در شهر مهاباد که منجر به تخریب اموال عمومی شد، اکنون به حالت عادی و آرامش بازگشته و تجمعی وجود ندارد.

در همین حال فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد در گفت وگو با تسنیم، گفت: من سالم و سلامت هستم و در دفاع از امنیت مردم در نیروی انتظامی شهرستان محکم و استوار ایستاده ایم.

سرهنگ محمد توحیدی با رد برخی اخبار مبنی بر مصدومیت شدید در اغتشاشات امروز در این شهرستان، گفت: این جراحت جزئی در ناحیه سر بوده که موضوع خاصی نیست و ما قاطعانه و محکم در دستگاه انتظامی شهرستان ایستاده ایم. برای دفاع از امنیت مردم.”

وی با اشاره به خسارات زیادی که برخی اغتشاش گران به اموال دولتی، خصوصی و مردم وارد کرده اند، افزود: الحمدلله اکنون امنیت خوبی در شهر برقرار است و هیچ گونه مشکل، تجمع و اغتشاش در سطح وجود ندارد و وضعیت در سطح پایینی است. کنترل نیروهای پلیس».

فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد با اشاره به تحریک و نشر اکاذیب از سوی رسانه های معاند درباره این شهرستان و بحران نمایش وضعیت مهاباد، تصریح کرد: در حال حاضر شهر در آرامش کامل است و خبری نیست. اغتشاشات و تجمعات و تمامی اخبار رسانه های معاند کذب و کذب است و مردم مطمئن باشید پلیس هیچ تلاشی برای تامین امنیت نخواهد کرد.