دادستان تهران علت مرگ پریسا بهمنی را تشریح کردگزارش کردن شهرآرانیوزدر پی تجمع روز چهارشنبه ۱۳ آبان در مقابل سازمان نظام پزشکی کشور، ادعا شد شهروندی به نام دکتر پریسا بهمنی به ضرب گلوله کشته شده است.

علی صالحی دادستان تهران در خصوص درگذشت دکتر پریسا بهمنی گفت: فوت خانم بهمنی ربطی به تجمعات مقابل سازمان نظام پزشکی نداشت و اساسا فوت ایشان زودتر از موعد اعلام شد.

وی در خصوص زمان، مکان و علت فوت خانم بهمنی گفت: مرحومه بهمنی روز سه شنبه ۱۲ آبان ماه سال جاری حوالی ساعت ۱۹ بر اثر سانحه رانندگی در چهارراه شهید چمران و آیت الله هاشمی رفسنجانی درگذشت. بزرگراه ها، به گونه ای که او راه می رفت و او در حال حرکت در خط BRT بود که یک کامیون با متوفی برخورد کرد و در نتیجه وی جان باخت.

صالحی ادامه داد: صبح روز چهارشنبه ۱۳ آبان جسد خانم بهمنی به پزشکی قانونی استان تهران تحویل و پس از معاینات پزشکی و معاینات لازم ساعت ۱۵:۳۰ به خانواده وی تحویل داده شد.

وی ضمن تکذیب شایعه فوت مرحومه بهمنی و کشته شدن وی با سلاح گرم گفت: وی یک روز قبل از چهارم آبان ماه فوت کرده و در زمان و مکان حادثه هیچ گونه درگیری و اختلالی وجود نداشته است. و هیچ مدرکی در معاینات و آزمایشات پزشکی وجود نداشت.» در بدن متوفی هیچ اثری از اصابت گلوله مشاهده نشد.

منبع: میزان