ایجاد بیش از ۲۰۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد در اردبیل – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، علیرضا حسین نژاد صبح دوشنبه در نشست با مسئولان کمیته امداد استان با بیان اینکه امسال باید بر اساس برنامه زمینه اشتغال ۸۶۰۰ نفر از مددجویان را فراهم کنیم، اظهار داشت: باید برای ۸ هزار و ۶۰۰ نفر از مددجویان فرصت اشتغال ایجاد کنیم. ایجاد مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در اردبیل.

وی افزود: دامپروری، کشاورزی، صنایع دستی، فرش و گلیم، آرایشگری و کابینت سازی از جمله رشته هایی است که با ارائه تسهیلات اشتغال برای مددجویان فراهم شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل با اشاره به تعامل و همکاری خوب بانک ها برای اشتغال زایی مددجویان ادامه داد: امسال ۱۷۲ میلیارد و ۴۷۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان پرداخت شده است. تحت پوشش کمیته امداد در نقاط مختلف استان اردبیل.

حسین نژاد اولویت کمیته امداد استان اردبیل را دستیابی به خودکفایی و استقلال مالی خانوارهای تحت حمایت عنوان کرد و گفت: امیدواریم با مشارکت گسترده خیرین و آحاد مختلف جامعه فقر و محرومیت از استان ریشه کن شود. طرح های حمایتی کمیته امداد استان اردبیل

وی افزود: رفع موانع فضای کسب و کار، بازاریابی و فروش محصولات ذی نفعان و ایجاد بازار کار مناسب در توانمندسازی و خوداتکایی خانوارهای تحت حمایت بسیار مهم و در اولویت برنامه کاری امداد استان است. کمیته