آشنایی با انواع شیرآلات – مجله اینترنتی خبربار


مرحله اول در زمان انتخاب شیر شوینده مخلوط ملاقات انواع مایع شوینده و استفاده از هر کدام. البته تنوع شیرآلات فقط برای افزودن به تعداد مدل ها و هماهنگی با سلیقه های مختلف به نظر نمی رسید و عملکرد هر مدل برای کاربردهای خاص بهینه شده است. در این مقاله با انواع شیر اهرمی دستشویی و به مرور زمان با مهمترین مزیت هر کدام و در نهایت نکات مهم آشنا خواهید شد مایع شوینده بخرید فهرست خواهد شد.

انواع شیرآلات اهرمی

شیر آب اهرمی دارای اهرمی است که برای شروع و توقف جریان آب آن را بالا و پایین می برد. دمای آب خروجی با حرکت دادن همان اهرم به چپ و راست تعیین می شود. شیر آب اهرمی از نظر مدل، دسته بندی های مختلفی از شیرهای بادوام گرفته تا شیرهای دوش و متحرک وجود دارد. علاوه بر این، انواع شیرآلات اهرمی همچنین از نظر رنگ، طرح، نوع نصب و … متفاوت است، نوع شیر آب، گارانتی و کیفیت لوازم جانبی در قیمت شیر ​​توالت نفوذ. قیمت شیر ​​آب اهرمی نسبت به مدل های دیگر مانند شیرآلات چشمی و هوشمند گستره وسیع تری دارد صابون ارزان تا شیر آب لاکچری شامل در ادامه با مدل های شیر آب اهرمی آشنا می شوید.

مایع شستشوی معمولی

شیر آب اهرمی معمولی شیر روشویی تک اهرمی معمولی است که روی اکثر سینک های دستشویی نصب می شود و مکانیزم متحرک ندارد. این نوع شیر در کنار سینک نصب نمی شود و شیلنگ دوش ندارد.

شیر آب متحرک

شیر آب متحرک دارای ویژگی های مشابه شیر آب معمولی است با این تفاوت که دهانه آن می تواند به چپ و راست بچرخد. این نوع سینک به دلیل داشتن تکنولوژی متحرک دارای ارتفاع زهکشی بالاتری است که شستن دست ها را آسان می کند. مهمترین مزیت شیر ​​سینک متحرک ارتفاع بیشتر و دهانه چرخان آن است.

شیر دوش

شیر دوش به جای حوضه متحرک دارای یک گوشی شاوری از جای خود خارج می شود و پس از پایان استفاده می توانید آن را به جای اصلی خود برگردانید. حتی اگر شیر دوش ابعاد جمع و جور داشته باشد، بسیار کاربردی است زیرا شلنگ دوش که در داخل زهکش نصب شده و در زیر سینک جمع می شود، دسترسی به دورترین نقاط سینک را نیز فراهم می کند. مهمترین مزیت شیر ​​دوش دسترسی بالای آن است.

شیر خرطومی

شیر آب پایه بلند

شیر آب پایه بلند یک نوع دیگر شیرهای حمام نسبت به مدل های دیگر جدیدتر به حساب می آید. این نوع شیر آب در کنار سینک و مستقیماً روی پیشخوان یا کابینت نصب می شود و برای سینک های کابینتی با دیوارهای نسبتا بلند گزینه مناسبی است. این نوع شیر آب مدرن است و دکوراسیونی مینیمال ایجاد می کند. اگر کودک کوچک یا نوزادی در خانه دارید، می توانید به راحتی او را با کمک یک شیر آب بلند و یک سینک ظرفشویی حمام کنید.

شیر آب پایه بلند

در خرید مواد شوینده به این عوامل توجه کنید.

امروزه خرید بهترین صابون توالت نسبت به گذشته پیچیده تر شده است. در گذشته فقط به کیفیت شیر ​​توالت توجه می شد. اما امروزه کاربردهای شیر روشویی متفاوت است و مدل های متنوعی از شیر روشویی در طرح ها و رنگ های متنوع در بازار موجود است. در زمان خرید شیر حمام برای اطمینان از کیفیت سینک ظرفشویی مورد نظر خود، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  • گارانتی معتبر و گارانتی
  • تیم فروش یا پشتیبانی پاسخگو
  • کیفیت بالای آبکاری و پرداخت بدون موج
  • ارتفاع و ابعاد مناسب شیرهای حمام با توجه به فضای سینک و توالت
  • ماده استاندارد مواد اولیه شیر توالت
  • تناسب نوع شیر آب با کاربرد مورد نظر شما
  • طراحی خلاقانه و منحصر به فرد
  • توجه به نوع کارتریج و هواکش شیر برای اطمینان از امکان مصرف بهینه آب
  • با در نظر گرفتن امکان نصب آسان (نصب بدون نیاز به متخصص نصب و در کمترین زمان ممکن)

هر نوع شیر آب برای نصب در مکان خاصی مناسب بوده و کاربرد خاصی دارد. قیمت شیر ​​توالت با توجه به وزن، جنس، طراحی، گارانتی و مشکلات تولید، تعیین و از صابون ارزان تا شیر آب لاکچری شامل از نظر مکانیزم، انواع شیرهای اهرمی به شیرهای معمولی، شیرهای متحرک، شیرهای پایه بلند و شیرهای دوش تقسیم می شوند. مدل شیر آبی که انتخاب می کنید باید با کاربرد و نیازهای نصب سینک یا کابینت مورد نظر شما هماهنگ باشد.