خادمان رضوی به دیدار خانواده شهدای حادثه تروریستی در حرم مطهر شاهچراغ (ع) رفتند.به گزارش رواق، شامگاه چهارشنبه ۱۴ آبان ماه، یکی از عناصر گروهک تروریستی داعش توانست خود را به منطقه حرم شاهچراغ برساند و ۱۳ زائر را به شهادت رساند و ۲۰ نفر را مجروح کرد که در میان شهدا چند کودک و زن بودند. مشاهده گردید.
چند روز پس از این حادثه جمعی از خادمان حرم مطهر امام رضا (ع) با در دست داشتن پرچم مقدس آستان قدس رضوی به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی به دیدار تعدادی از خانواده های این آستان قدس رفتند. شهدا ادای احترام کردند.
یکی از این شهدا حسنعلی پوریسی بود که به گفته فرزندش در ۱۳ سالگی به شیراز آمد و در همان شهر تشکیل خانواده داد و به دلیل علاقه زیاد به امام رضا (ع) حدوداً به مشهد هجرت کرد. ۱۶ سال پیش و با آغاز خدمت خادم افتخاری حرم مطهر رضوی؛ پس از آن به شیراز بازگشت و به خادمی حرم مطهر شاهچراغ (علیه السلام) مشغول شد.
مرحوم حسنعلی پورعیسی در روز حادثه برای اقامه نوبت نماز مغرب و عشا به حرم مطهر رفت و در اولین لحظات حمله تروریستی در حالی که مردم را به سمت خروجی هدایت می کرد به شهادت رسید.
محمدرضا کشاورز نیز یکی از سه شهید دانش آموز عملیات تروریستی در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) است.