یارانه نقدی آبان ماه امشب واریز می شود


یارانه کمک معیشتی مرحله یکصد و چهل و یکم مربوط به آبان ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۸ آبان ماه به حساب سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه واریز و قابل برداشت می باشد.

به گزارش ملیت به نقل از تسنیم، یارانه مرحله یکصد و چهل و یکم کمک معیشتی بر اساس قطعنامه اعلام شده از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و طبق روال معمول به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل انجام است. از ساعت ۲۴:۰۰ روز پنجشنبه ۱۹ نوامبر برداشته شد.

بر این اساس اگر سرپرستان خانوار جزو دهک های اول تا سوم باشند به ازای هر نفر ۴۰۰ هزار تومان و اگر جزو دهک های چهارم تا نهم باشند به ازای هر نفر ۳۰۰ هزار تومان به حساب آنها واریز می شود.

لازم به ذکر است در صورتی که این سرپرستان خانوار قبلا از تسهیلات ۱۰ میلیون ریالی کرونا اخذ کرده باشند، اقساط این تسهیلات از مبلغ واریز شده به حساب آنان کسر خواهد شد.

واریز یارانه به حساب ناظران متقاضی بررسی عشریه و ثبت نام های جدید

در این مرحله سرپرستان خانواری که ثبت نام کرده اند، در صورتی که در آزمون گسترده وزارت رفاه جزو دهک های یکم تا نهم باشند، طبق دهک های اعلامی یارانه آبان ماه را دریافت خواهند کرد.

همچنین خاطرنشان می شود، سرپرستان خانوارهایی که یارانه نقدی آنها در اردیبهشت ماه قطع شده و درخواست تجدیدنظر خود را در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ثبت کرده بودند، در بررسی انجام شده از سوی دهک های اول تا نهم قرار گرفتند. وزارت رفاه اگر هم باشند، یارانه آبان ماه را طبق قطعی اعلام شده دریافت خواهند کرد.

متقاضیان بازنگری عشر اعلام شده می توانند جهت ثبت نام یا پیگیری درخواست خود به سامانه اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نشانی و یا با شماره ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ تماس حاصل نمایند.

ثبت نام از افرادی که هنوز یارانه نقدی دریافت نکرده اند یا متقاضیان جدید دریافت یارانه هستند همچنان ادامه دارد. این افراد می توانند با مراجعه به سایت پنجره خدمات هوشمند ملی، خانوار خود را ثبت نام کنند. برای ثبت نام در این سامانه همراه داشتن شماره تلفن همراه به نام سرپرست خانوار، کد ملی، کد پستی، تاریخ تولد و شماره حساب بانکی سرپرست خانوار متقاضی جدید الزامی است. یا بازمانده یارانه. تمامی افراد می توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت یارانه خانوار، کد دستوری ##۴۳۸۵۷*۴* (۴ ستاره، ۴ ستاره، ۴۳۸۵۷ ستاره، کد ملی مربع) را با شماره تلفن همراه خود شماره گیری کنند.