میلیاردر شدن برای من مثل آب خوردن بود


در حال حاضر با توجه به شرایط اقتصادی کشور، کسب درآمد حتی اندک بسیار سخت شده است و رسیدن به درآمد میلیاردی مانند یک رویا است، اما من توانستم این آرزو را با کمک محصول آب مقطر است و مانند آب آشامیدنی است و ثروتمند شدن آسان است

آب مقطر خوراکی

یکی از محصولاتی که امروزه در بازار برای مقاصد مختلف خرید و فروش می شود، آب مقطر خوراکی که نمونه های ۵ لیتری آنها دارای قیمت مناسب بوده و تهیه آنها از نظر قیمت مقرون به صرفه می باشد که علاوه بر مصارف غذایی و دارویی کاربردهای صنعتی فراوانی نیز دارد و از این نوع آب می توان برای تهیه و انواع واکنش های شیمیایی استفاده کرد. .

علیرغم اینکه حدود ۷۰ درصد از سطح زمین را آب پوشانده است، اما تنها مقدار بسیار کمی از این آب می تواند مورد استفاده انسان قرار گیرد و این مقدار کم نیز خود انواع مختلفی دارد که به چند دسته تقسیم می شوند و نحوه تولید و ایجاد. آنها ممکن است تفاوت های زیادی با یکدیگر داشته باشند.

آب مقطر شفاف

از جمله مصارف این آب، علاوه بر شرب، در تهیه مواد شیمیایی مانند آب مقطر شفاف برای رادیاتور و باتری خودرو، شیشه شوی خودرو، اتو، ماهی، چشم و در صنعت پزشکی برای ساخت قطعات و ملزومات پزشکی و همچنین در تهیه برخی داروها توسط کارخانه ها و شرکت های تولید کننده دارو استفاده می شود. و لوازم پزشکی

برخلاف تصور رایج که آب مقطر را به دلیل تصفیه و بهداشتی بودن بهترین نوشیدنی می دانند، اما واقعیت چیز دیگری است، زیرا در اثر فرآیند تقطیر، تمام املاح و مواد معدنی موجود در آب معمولی تبخیر و از بین می روند و در نتیجه آب تصفیه شده خواص و مواد مورد نیاز بدن را که برای سلامت انسان ضروری است از دست می دهد.

آب مقطر به صورت مرحله ای توسط دستگاه های مجهز و پیشرفته جوشانده می شود و ناخالصی های موجود در آن با این روش از آب جدا می شود.

آب مقطر

آب مقطر معمولاً عاری از هرگونه ناخالصی است، بنابراین برای صنایع مختلف استفاده می شود. از این رو، صادرکنندگان بیش از آب مقطربه خصوص نمونه های با کیفیت برای صادرات استفاده می شود.

در فرآیند صادرات باید از دسته هایی استفاده شود که خاص بوده و در حین صادرات آسیبی نبینند. البته اصل مهم و اساسی در صادرات این محصول داشتن مشتری است. همچنین باید بدانید که مشتری چقدر به این محصول نیاز دارد.

در ضمن باید تمامی اطلاعات این محصول را در اختیار مشتری قرار دهید تا دچار مشکل نشوید. شایان ذکر است شما می توانید آب مقطر را با بالاترین کیفیت به کشورهای همسایه خواهان این محصول صادر کنید.