خبر : توطئه های دشمن در حوادث اخیر خوزستان بی نتیجه بوده است


به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور با ابراز تأسف و تسلیت شهادت جمعی از هموطنان ایذه ای در حادثه تروریستی اخیر این شهرستان، شفای عاجل برای بازماندگان از خداوند منان مسئلت کرد. مجروحان این حادثه

مخبر در حاشیه جلسه پیگیری مسائل کلان استان خوزستان و تصویب سفر ریاست جمهوری افزود: حادثه ایذه تروریستی بوده و امیدواریم عاملان این حادثه باشند. به زودی دستگیر و با این افراد برخورد قاطع انجام خواهد شد.

معاون اول رئیس جمهور با قدردانی از بصیرت مردم خوزستان در خصوص حوادث اخیر تصریح کرد: خوزستان یکی از استان هایی است که در حوادث اخیر بهترین آزمون را داد، مردم خوزستان در دوران مقدس جان و فرزندان خود را فدای نظام کردند. دوران دفاعی و امروز هم پایبند هستند و از حمایت نظام دست بر نمی دارند و به همین دلیل دشمن در این استان ناکام بوده است.

مخبر با بیان اینکه خوزستان مشکلاتی دارد که هنوز حل نشده است، گفت: عزم دولت برای حل این مشکلات است و رئیس جمهور و دولت نگاه ویژه ای به این استان دارند و آقای رئیسی پنج بار به این استان سفر کرده است. دور همچنین تاکید کردند که باید با مشکلات برخورد جدی کنیم.

وی افزود: استان خوزستان از اهمیت ویژه ای برای کشور برخوردار است و اکثر مسئولان کشوری در دوران دفاع مقدس بخشی از دوران طلایی زندگی خود در این استان بودند و علاقه خاصی به این سرزمین مبارک دارند.

مخبر تصریح کرد: دولت مصمم به حل مشکلات استان خوزستان است و در جلسه ای که با مسئولان استانی داشتم تصمیمات خوبی برای توسعه و حل مشکلات خوزستان گرفته شد که به اطلاع مردم خواهد رسید.

در این جلسه نهادهای ذیربط نیز گزارشی از اقدامات خود در پیگیری عملیات تروریستی ایذه ارائه کردند و مخبر بر شناسایی و مجازات سریع و قاطع عاملان این حادثه دلخراش تاکید کرد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید