معرفی بهترین شرکت بازرگانی فروش محصولات شیمیایی


شرکت فرنو شیمی یکی از بهترین شرکت های تجاری فروش مواد شیمیایی است که بیش از یک دهه سابقه درخشانی در زمینه فروش و عرضه انواع محصولات شیمیایی داشته و توانسته خدمات کوچکی را برای جامعه انجام دهد.

یکی از مهمترین نکات در هنگام خرید مواد شیمیایی، داشتن مواد شیمیایی باکیفیت است، اما از آنجایی که اکثر ما توانایی تشخیص مواد اولیه با کیفیت را نداریم، بسیار مهم است که مواد شیمیایی خود را از یک منبع مطمئن تهیه کنیم.

کسب و کار “شیمی فرنو” با مسئولیت و مدیریت سرکار خانم فرزانه سرکسی سوابق علمی و عملی موفق خود را در راستای:

  • پخش مواد شیمیایی، صنعتی، دارویی و غذایی
  • ارائه مشاوره جهت ارتقاء کیفیت محصولات
  • تامین و توزیع کلیه مواد آزمایشگاهی.

برخی از محصولات شرکت بازرگانی فرنو شیمیایی عبارتند از:

حلال ۴۰۲، متانول، ادتا ۲ و ۴ سدیم، حلال موم کارنائوبا، اسید متیلن فسفونات، متیلن فسفونات قلیایی و…

شرکت فرنو شیمی

حلال ۴۰۲

حلال ۴۰۲ یکی از محصولات ارائه شده توسط شرکت فرنو شیمی بوده و مهمترین محصول صادراتی به شمار می رود. این ماده بسیار پرکاربرد است و در صنایع به عنوان رنگ حلال استفاده می شود.

حلال ۴۰۲ یکی از مشتقات نفتی است که در آب حل نمی شود و بیشتر به عنوان رقیق کننده و چربی بردار استفاده می شود.

نکته مهم در مورد حلال ۴۰۲ این است که به هیچ وجه خورنده نیست و از نظر شیمیایی کاملاً پایدار است. به همین دلیل است که حلال ۴۰۲ به طور گسترده در صنعت رنگ استفاده می شود. محدوده تقطیر در نظر گرفته شده برای حلال ۴۰۲ یا الکل معدنی ۱۴۲ تا ۲۰۰ درجه سانتیگراد است. نقطه اشتعال در نظر گرفته شده برای این ماده ۳۶ تا ۴۳ درجه سانتیگراد است.

متانول

متانول ماده ای است که نوعی الکل محسوب می شود، این ماده بی رنگ و سمی بوده و قابلیت اشتعال بالایی دارد. متانول با نام‌های متیل الکل، متیل الکل، متیل هیدرات، متیل هیدروکسید و الکل چوب نیز شناخته می‌شود.

امروزه برای تولید متیل الکل از کاتالیزورهایی مانند اکسید آلومینیوم، روی و مس استفاده می شود که در فشارهای پایین عمل می کنند و کارایی بیشتری دارند. امروزه گاز سنتز مورد نظر برای تولید متیل الکل مانند گذشته از زغال سنگ به دست نمی آید. بلکه از واکنش متان در گازهای طبیعی تحت فشار ملایم ۱۰-۲۰ اتمسفر و دمای ۸۵۰ درجه سانتیگراد با بخار آب و در مجاورت کاتالیزور نیکل تولید می شود.

برای خرید هر لیتر متانول باید توجه داشته باشید که قیمت متانول با توجه به شرایط بازار و دلیل این تغییر می تواند متفاوت باشد. قیمت خرید متانول در بازار چین است.

شرکت فرنو شیمی

متانول نوعی الکل صنعتی و غیر صنعتی است که کاربرد اصلی و اصلی آن ایجاد سوخت، حلال و ضد یخ است. این ماده مایعی بی رنگ، فرار، قابل اشتعال و بر خلاف اتانول برای مصرف انسان سمی است. متانول همچنین برای تولید مواد شیمیایی مختلف از جمله اسید استیک استفاده می شود. مقادیر کمی از متانول به طور طبیعی در بسیاری از موجودات زنده به عنوان بخشی از فرآیندهای متابولیک وجود دارد.

زایلن

زایلن ماده ای است که به عنوان حلال در صنعت و پزشکی استفاده می شود، این ماده دارای فرمول شیمیایی خاصی است که به آن دی متیل بنزن نیز می گویند. برای دریافت قیمت خرید زایلن می توانید با کارشناسان شرکت فرنو شیمی تماس حاصل فرمایید.

زایلن یکی از محصولات مهم پتروشیمی است که از کربن شدن زغال سنگ در هنگام تولید سوخت کک تولید می شود. این ماده به روش های مختلفی تولید می شود. هنگامی که کاهش نفت وارد فرآیند اصلاح در پالایشگاه ها می شود، آروماتیک ها بخش عمده ای از جریان خروجی را تشکیل می دهند.

جداسازی این جریان منبع اصلی تولید زایلن است که بیش از ۷۰ درصد تولید جهان را شامل می شود. همچنین در فرآیند کراکینگ بخار در واحدهای الفین مقداری مخلوط زایلن نیز تولید می شود. همچنین تبدیل تولوئن به بنزن و مخلوط زایلن و همچنین فرآوری بنزین پیرولیز از دیگر روش های تولید مخلوط زایلن است.

اجزای اصلی این ماده برای اولین بار توسط یک شیمیدان فرانسوی به نام آگوست کاهور در سال ۱۸۵۰ به عنوان یکی از اجزای قیر چوب کشف و جداسازی شد. جالب است بدانید سالانه چندین میلیون تن زایلن در دنیا تولید می شود.

شرکت فرنو شیمی آماده خدمت رسانی به تمامی هموطنان می باشد. شما می توانید تمامی محصولات شیمیایی خود را از سایت این شرکت خریداری و سفارش دهید www.shimifarno.com با شماره های زیر مراجعه یا تماس بگیرید:

۰۹۱۲۰۲۲۶۰۵۷

۰۲۱۳۳۵۷۹۷۵۲

«بازرگانی فرنو شیمی» با بهره گیری از نیروهای علمی و به روز دانشگاهی و همچنین افراد مجرب و مورد اعتماد بازار؛ مصمم است با حمایت هموطنان در چرخه صنعت کشور و جلب اعتماد ملی، طرحی نو انجام دهید.

بازرگانی فرنو معتقد است با تلفیق علم روز (استفاده مستمر از نخبگان و علمای دانشگاهی) و تجربه و تعهد (همکاری و مشورت با صاحب نظران اقتصادی و صاحبان برند) افق های جدیدی را در چرخه صنعتی کشور ترسیم می کند. این کسب و کار کسب حمایت و اعتماد عمومی را محصول ارائه خدمات بهینه و مطمئن می داند و نوآوری و خلاقیت در ارتقای کمی و کیفی محصولات را پشتوانه ای مطمئن در رقابت می داند.

نظارت و پیگیری مستمر در عرضه محصولات مستلزم مشتری مداری و احترام به مصرف کنندگان عزیز در رضایت و اعتماد آنهاست.