راه حل ایجاد امید و برقراری امنیت و آرامش در جامعه مبارزه عملی با فساد است


سردار نظرعلی علیزاده از فعالان سیاسی و رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گیلان امروز سه شنبه در جلسه تشریح، الگوسازی و انتشار آن در تمامی سطوح جامعه در سالن اجتماعات شهر رشت برگزار شد. کانون اندیشه تربیتی کودکان هدف دشمنان را ایجاد هرج و مرج در جامعه دانست. وی برای جلوگیری از تشکیل حکومت اسلامی در جمهوری اسلامی گفت: متاسفانه هنوز تشکیل حکومت اسلامی محقق نشده است.

وی افزود: هدف بسیج از حضور در ادارات تلاش برای استقرار نظام اسلامی در کشور بود که با وجود تاکیدات مکرر رهبری در این زمینه هنوز محقق نشده است.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه دشمن در جنگ ترکیبی و شناختی ذهن مردم را هدف قرار داده است، تصریح کرد: رسانه سازی دشمنان به گونه ای بود که برخی گمان می کردند کار نظام به پایان رسیده است. اول، اما بصیرت مردم مانع از تحقق این هدف شد. بد و بد شد.

علیزاده راهکار ایجاد امید و برقراری امنیت و آرامش در جامعه را مبارزه عملی با فساد دانست و تصریح کرد: مبارزه با فساد را باید از مدیران شروع کرد زیرا بیشترین نارضایتی ها ناشی از عملکرد مدیران میانی است.

وی با اشاره به اینکه دشمن اعتقادات دینی را هدف قرار داده است، ادامه داد: دشمنان با مسائل مذهبی و قومیتی به دنبال ایجاد اختلاف و تفرقه هستند اما خط قرمز مردم و نظام دینی است.

این فعال سیاسی با بیان اینکه انگیزه الهی و حفظ وحدت و انسجام تنها راه حفظ و تداوم نظام جمهوری اسلامی است، افزود: اگر این دو رکن را سرلوحه کار قرار دهیم بسیاری از مشکلات جامعه حل می شود. در غیر این صورت نمی توان به موفقیت دست یافت.

علیزاده بر حل مشکلات معیشتی مردم تاکید کرد و گفت: مردم ایران همواره پای نظام و ارزش‌ها ایستاده‌اند و نباید درگیر مسائل اساسی خود باشند، بنابراین دولت باید مشکلات مردم به ویژه تسهیل ازدواج جوانان را در اولویت قرار دهد.

۸