اپل در آخرین لحظه رونمایی از آیفون ۱۴ را متوقف کرد


شایعاتی در مورد تولید آیفون ۱۴ منتشر شده است که نشان می دهد اپل در آخرین لحظات امسال رونمایی از این محصول را متوقف کرد.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری تکنا، اپل پنسیل سازگار با آیفون ۱۴ با قیمت ۴۹ دلار پیش از رونمایی لغو شد. شایعات منتشر شده نشان می دهد که اول برای تولید این خودکار در سال جدید برنامه ریزی کرده بود. اما این شرکت در آخرین لحظه طرح معرفی این دانیل جدید ۴۹ دلاری را رد کرد. بر اساس اطلاعات منتشر شده در شبکه اجتماعی ویبو، حتی این طرح نیز وارد چرخه تولید انبوه شده بود. این مداد جدید علاوه بر سازگاری با آیفون ۱۴ توانست یکی از مشکلات آیپد ۱۰ را نیز حل کند.

یک حساب کاربری توئیتر به نام Duan Rui پستی را به اشتراک گذاشت که اطلاعات منتشر شده در شبکه اجتماعی Weibo را نقل کرد. این اطلاعات جزئیات این محصول را نشان می دهد. با توجه به اینکه این فرد تجربه زیادی در افشای اطلاعات ندارد، نمی توان ادعاهای وی را ارزیابی کرد. به گفته او، اپل در حال کار بر روی یک قلم اپل با نام رمز نشانگر بود. حتی قرار بود در شهریور امسال رونمایی شود. قیمت این اپل پنسل نیز بسیار ارزان و تنها ۴۹ دلار بود که نسبت به نسل قبل بسیار ارزانتر است.

البته قابلیت های آن نیز نسبت به مدل قبلی کاهش یافته است. به عنوان مثال، این خودکار دارای فناوری تشخیص فشار در نوک نیست، باتری داخلی ندارد و در عوض تراشه ای وجود دارد که می تواند انرژی را از طریق نمایشگر ذخیره کند. یکی از مهم ترین مزایای این مداد، سازگاری آن با آیفون است.

همچنین این قلم می تواند مشکل آیپد ۱۰ را حل کند، آیپد ۱۰ دارای پورت USB C است اما با پورت های لایتنینگ نیز سازگار است. برای استفاده از این خودکار باید مبدل ۹ دلاری خریداری شود. بنابراین در صورت عرضه این قلم، مشکل کاربران با آیپد ۱۰ حل خواهد شد.