2،191 پوند مگا گورد جایزه برتر “Super Bowl” مسابقات کدو را دریافت کرد


برنده مسابقات قهرمانی جهان Safeway Pumpkin Weigh-Off در سال 2021 (اعتبار: weightoff.miramarevents.com)

برای اکثر آمریکایی ها ، کاهش مترادف با کدو تنبل برخی از این میوه برای تهیه سوپ و نان خوشمزه ، برخی دیگر برای برش فانوس های ترسناک استفاده می کنند. سپس کسانی هستند که ماه ها را صرف می کنند مراقبت کدو تنبل عظیم برای مسابقات وزن گیری کدو تنبل. حتی اگر وجود داشته باشند متعدد مسابقات سراسری ، بیشتر چشمگیر کدو تنبل معمولاً در مسابقات قهرمانی جهان Safeway Pumpkin Weigh-Off در Half Moon Bay ، CA به پایان می رسد.

مسابقه سالانه 48 ساله نام مستعار “Super Bowl of Weigh-Offs” همیشه مورد علاقه تولیدکنندگان کدو بوده است. اما پس از افزایش زنجیره ای سوپر مارکت ها ، این وضعیت حتی بیشتر شده است بیشترین جایزه برنده 30،000 دلار در سال 2015. برای دریافت “جایزه رکورد جهانی” ، رقبا باید “کدو تنبل رکورد جهانی” تولید کنند. امسال ، این به معنای بیش از 2703 پوند بود کدو تنبل اگر در پایان سپتامبر 2021 رکورد جهانی جدیدی را در ایتالیا ثبت کرد. اگر وزن سنگین ترین کدو تنبل مسابقه کمتر باشد ، صاحب آن 9 دلار دریافت می کند. پوند

جف اولمایر در کنار 2119 کدو تنبل برنده خود عکس می گیرد (اعتبار: Weighoff.miramarevents.com)

رویداد امسال ، که در 13 اکتبر 2021 برگزار شد ، جذب کرد کدو تنبل 58 گاو. در حالی که وزن 11 یورو بیش از 1000 پوند بود ، با زیبایی 2.191 پوندی که جف اولمایر 62 ساله آورده بود ، مطابقت نداشت. در حالی که کدو تنبل آنقدر بزرگ نبود که بتواند “جایزه رکورد جهانی” را به دست آورد ، اولمایر یکی از آن ها را به خانه برد قابل احترام 19،719 دلار المپیا ، WA ، بوسات وام کدو تنبل چشمگیر اندازه “خاک خوب ، بذر خوب و عشق زیاد”.

برنده جایزه دوم ، لئوناردو اورنا ، از ناپا ، CA ، 3000 دلار برای 20007 پوند و 1000 دلار اضافی برای ارسال بزرگترین کدو ایالت. جان هاوکلی ، ساکن ناپا ، 2500 دلار برای ورود خود به ارزش 1857 پوند دریافت کرد ، در حالی که اریک کارلسون ، ساکن کالیفرنیا ، پورتولا ، برای آوردن “زیباترین کدو تنبل” مسابقه ، 1000 دلار به خانه برد.

مسابقات وزن کشی سالانه معمولاً یکی است پیش ساز به جشنواره هنر و کدو تنبل Half Moon Bay. متأسفانه این رویداد مردمی برای دومین بار لغو شد به طور مداوم سال به دلیل پاندمیبه به امید خدا هست محبوب 50 ساله سنت اراده از سرگیری در سال 2022

منابع: weightoff.miramarevents.com ، www.smdailyjournal.com

دیدگاهتان را بنویسید