9 نمایش برای نوجوانان و نوجوانان جوان که در واقع شما نیز از آنها لذت خواهید برد


آیا به دنبال نمایش های مناسب برای نوجوانان یا نوجوانان جوان هستید که شما نیز آنها را دوست دارید؟ در اینجا نه مورد از آخرین موارد مورد علاقه ما وجود دارد.

پیدا کردن نمایش برای نوجوانان و نوجوانان بسیار دشوار است. ممکن است نمایش های متحرک برای آنها بیش از حد کودکانه به نظر برسد. اما محتوای مورد علاقه نوجوانان مسن را می توان با محتوایی که ترجیح می دهید برای سن بعدی ذخیره کنید ، آغشته کند.

اگر دوست دارید با هم به تماشای برنامه ها بپردازید ، حتی سخت تر است. چیزی که نوجوان یا نوجوان شما از آن لذت می برد و شما واقعاً مشتاق دیدن آن هستید؟ به نظر می رسد می توانید کل عصر را بعد از آن تک شاخ در حال غلتیدن بگذرانید.

برای سهولت کار ، نه برنامه عالی برای tweens در Netflix ، Hulu ، Amazon ، HBO Max و Disney +گردآوری کرده ام. همه اینها با پسر کوچکتر ما و با ما بازدید شد.

چند نکته:

 • نوجوان جوان ما پسری است که ماجراجویی های اکشن را دوست دارد ، بنابراین بسیاری از این نمایش ها به این شکل منحرف می شوند.
 • من توصیه های سن از رسانه های عقل سلیم اما به شدت شما را تشویق می کند تا درباره هر نمایش بیشتر بخوانید زیرا جزئیات و رتبه بندی بیشتری در دسته های مختلف مانند خشونت ، زبان و جنس ارائه می دهد. کودک ما همه اینها را در سن 12 یا 13 سالگی مشاهده کرد. اما هر کودکی متفاوت است و هر خانواده ایده های متفاوتی در مورد آنچه مناسب است دارد.
 • اگر می خواهید یک لیست جامع تر شامل طیف وسیع تری از سنین باشد ، مگالیست من از Shows To Watch را بررسی کنیدبه

9 نمایش برای نوجوانان و نوجوانان جوان که شما نیز دوست دارید

نامه به پادشاه (نتفلیکس ، 11+)

 • از نتفلیکس: “یک شوالیه جوان در حال آموزش با پیشگویی های باستانی ، قدرت های جادویی و همراهان متزلزل مبارزه می کند و در تلاش حماسی برای نجات پادشاهی خود است.”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: همه عناصر هیجان انگیز را دارد بازی تاج و تختمجموعه های نوع (پادشاهان! شوالیه ها! مبارزه با شمشیر! جادو!) منهای همه مزخرفات ، وحشیگری و دیگر محتواهای قاطعانه بزرگسالان.

2. انفرادی رایگان (دیزنی +، 11+)

 • از دیزنی پلاس: “کوهنورد انفرادی رایگان الکس هانولد آماده می شود تا به رویای مادام العمر خود برسد: مقیاس El Capitan 3200 پا یوسیمیتی بدون طناب.”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: این مستند برنده اسکار از نشنال جئوگرافیک باعث می شود نفس خود را حبس کنید. ما آن را یک روز قبل از رفتن به یک دیوار کوهنوردی داخلی داخل خانه دیدیم و فکر می کنم این باعث شد کودک محتاط من کمی شجاع تر به نظر برسد!

3. موج 100 پا (HBO Max ، TV-14)

 • از HBO: “این مجموعه شش قسمتی ادیسه ده ساله پیشتاز موج سواری گرت مک نامارا را به تصویر می کشد ، که پس از بازدید از نازاره ، پرتغال به امید غلبه بر موج 100 فوتی ، این ورزش را به ارتفاعات بیشتر و در امتداد آن رساند. روستای کوچک ماهیگیری به مقصد برجسته موج سواری جهان برای موج های بزرگ تبدیل شد. “
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: اگرچه ممکن است بچه های کوچکتر خسته شوند (و لحظات آهسته ای وجود داشت) ، اما ما درگیر این داستان موج سواری شدید شدیم. اگرچه این بازی عمدتا بر یک موج سوار مرد تمرکز دارد ، اما تعدادی موج سوار زن خشن نیز وجود دارند.

4. هیچ کجا پسران (آمازون ، 10+)

 • آمازون چه می گوید: “چهار پسر نوجوان – جیک ، فلیکس ، اندی و سام – به یک سفر مدرسه می روند و در جنگل انبوه سرگردان هستند. آنها خود را گم شده و گرفتار صاعقه ای غیر منتظره و شدید می بینند. صبح روز بعد وقتی به خانه برمی گردند ، متوجه می شوند که به دنیایی بازگشته اند که دیگر وجود ندارند! ”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: این نمایش شبیه بود Stranger Things Lite-نه تقریبا ترسناک ، اما هنوز هم هیجان انگیز و هیجان انگیز است. ما هر چهار فصل این نمایش را دیدیم ، اگرچه آنها مجموعه جدیدی از شخصیت های اصلی را معرفی کردند.

5. مواد تیره او (HBO Max)

 • از HBO: “بر اساس رمان های حماسی فیلیپ پولمن ، مواد تیره او داستان در مورد یک یتیم جوان در یک ماجراجویی حماسی به دنیایی موازی است که در آن روح انسانی به شکل حیوان ناطق وجود دارد. ”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: من عاشق زمانی هستم که یک سریال دختری قوی و شجاع را در رأس خود دارد ، مخصوصاً با یک داستان عالی مانند این. ما دوست داشتیم وارد دنیای فانتزی این نمایش شویم.

6. Shadow and Bone (Netflix ، 14+)

 • از نتفلیکس: “نیروهای تاریک علیه آلینا استارکوف کارت ساز یتیم توطئه می کنند ، زیرا او قدرت خارق العاده ای را به راه می اندازد که می تواند سرنوشت دنیای جنگ زده اش را تغییر دهد.”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: یک دختر قوی دیگر به عنوان شخصیت اصلی. این نمایش کمی تاریک تر و تندتر است ، اما یک داستان جذاب است – و همچنین می تواند فرزندان شما را درگیر مجموعه کتاب ها کند.

7. هشدارهای خوب (Amazon Prime ، 13+)

 • از آمازون: “پایان جهان در راه است ، به این معنی که یک فرشته Tradewinds و یک شیاطین شل که بیش از حد از زندگی روی زمین خوشحال شده اند مجبور می شوند برای متوقف کردن آرماگدون یک اتحاد بعید تشکیل دهند. اما آنها دجال را از دست داده اند ، پسر 11 ساله ای که نمی دانست قصد دارد در پایان روز چه چیزی را به ارمغان بیاورد ، و آنها را مجبور به ماجراجویی برای یافتن او و نجات جهان قبل از دیر شدن می کند. ”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: این یک اقتباس عجیب و دیوانه وار از یک رمان نیل گیمن است (و چه چیزی در مورد جان هام در نقش فرشته فرشته گابریل دوست ندارد؟). واضح است که یک صحنه (کاملاً غیرضروری) پیشنهادی در انتهای سریال وجود دارد.

گم شده در فضا (Netflix ، 13+)

 • از نتفلیکس: “پس از فرود سقوط بر روی یک سیاره بیگانه ، خانواده رابینسون برای زنده ماندن و فرار با همه شانس ها مبارزه می کنند. اما آنها با خطرات پنهان احاطه شده اند. ”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: ما برنامه اصلی را از دوران کودکی به یاد می آوریم ، و این راه اندازی مجدد هیجان انگیز و گیرا است ، اما هنوز روی خانواده متمرکز است.

9. معلم هشت پا من (Netflix ، 8+)

 • از نتفلیکس: “یک فیلمساز با یک اختاپوس که در جنگل جلبک دریایی آفریقای جنوبی زندگی می کند دوستی غیرمعمول برقرار می کند و هنگامی که حیوان رازهای دنیای خود را به اشتراک می گذارد ، یاد می گیرد.”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: ما طرفداران مستند هستیم و این یکی از غیرمعمول ترین آنهاست که تا به حال دیده ام. این چشم انداز بسیار جذاب و جذاب در زیر آب است.

نمایش های بیشتر برای نوجوانان و نوجوانان جوان

نمایش هایی که کودک ما دوست داشت ، اما ما در مورد “مه” احساس کردیم

 • قدرتهای شفابخش شخص (Netflix ، 7+): از نتفلیکس: “وقتی یک پسر 11 ساله با اضطراب اجتماعی تحصیلات راهنمایی را شروع می کند ، در یک سگ حمایتی شگفت انگیز به نام” دود “قدرت می یابد.”
 • Psych (آمازون ، 13+): از آمازون: “جیمز رودای بازی می کند تا حدودی عجیب و غریب شاون اسپنسر ، مشاور پلیس که جنایات را با قدرت مشاهده به حدی حل می کند که پلیس فکر می کند او روانی است – یا او اجازه می دهد آنها فکر کنند.”
 • زندگی گورتیمر گیبونز در خیابان معمولی (Amazon Prime ، 7+): از آمازون: “زندگی برای گورتیمر و دو دوست صمیمی اش ، رنجر و مل ، هیچ چیز عادی نیست ، زیرا آنها در خیابان معمولی حرکت می کنند – یک حومه معمولی که لمس چیزی جادویی را در زیر سطح دارد.”دیدگاهتان را بنویسید