r / قوانین تغذیه و گردهمایی تعدیل کنندگان: تغذیه


پیوندهای مفید

[ Submit a Nutrition Research Discussion post ]
[ Wiki – FAQ ]
[ Wiki – Data / Info Sources ]
[ Wiki – Research / Study post format info ]
[ Wiki – Suggested Reading ]
[ Wiki – Suggested Media ]
[ The Subreddit Sidebar ]
[ Message the Moderators ]

قوانین subreddit

توجه: از درخواست استثناء بپرهیزید ، زیرا قوانین و اعتدال باید به طور معقول و برابر برای همه اعمال شود. قبل از ارسال پیام برای درخواست تجدیدنظر ، تمام پاسخ هایی را که از یک مد ، از جمله خودروساز دریافت می کنید ، به طور کامل بخوانید.

1) خط قرمز مورد نیاز است – از جنگهای شعله ور بپرهیزید و با شکایت رای دهید. ترول ، توهین ، تیپ یا مخالفت با مشارکت کنندگان subreddit ، تعدیل کنندگان یا حتی خود جامعه نیز می تواند منجر به ممنوعیت شود. به جای توهین ، منابع ، نقل قول ها و نظرسنجی ها را به اشتراک بگذارید ، و همچنین زمانی که نگرش های شما متفاوت است را بپذیرید. اگر چیزی شما را اذیت می کند بروید.

2) عدم فعالیت رژیم غذایی به نفع یا مخالف هیچ رژیم غذایی – جنگ رژیم در اینجا خوش آمدید. جنگهای صلیبی معمولاً خارج از موضوع هستند و غالباً التهابی هستند. شرکت کنندگان در این subreddit دارای انواع رژیم های غذایی ، باورها ، انواع بدن و اهداف هستند. طرفدار رژیم غذایی خوب است. طرفدار یا مخالف رژیم بودن مشکلی نیست و منجر به ممنوعیت می شود. خودداری؛

 • با سایر رژیم ها / باورها بی احترامی کنید – بدون بی ادبی آموزنده باشید. با آنها صحبت کنید ، نه در مورد شخص / گروه دیگر ،

 • در رژیم غذایی یا شرم آور غذا شرکت کنید

 • به دلیل ترجیح رژیم غذایی کسی رای ندهید

 • ترویج یا استدلال اخلاقی و اخلاقی

 • ترویج مطلق گرایی رژیم – هیچ رژیمی نیست فقط یکی سالم شما می توانید بگویید “برای من بهتر است” و توضیح دهید که چرا و بر چه چیزی تأکید دارد

 • الزامات درمانی خاصی را ایجاد کنید ادعای درمان بیماری مزمن مجاز نیست. گفتن “می تواند علائم را کنترل کند” در این صورت خوب است

 • شرکت در پیچگورکینگ یا تیپ از وارد کردن آن به این یا هر زیرمجموعه دیگر یا پست های موجود در آن خودداری کنید

 • تعصب کلینکه – مفید نیست “من به دلیل خوردن غذا (نام رژیم)” از دست داده ام “فقط لمس کردن و تلاش برای بازی شهید است

 • تبلیغ بیش از حد یک subreddit مبتنی بر رژیم – در مورد رژیم غذایی مورد علاقه خود صحبت کنید ، اما فقط در بیش از 10/1 فعالیت خود برای آن تبلیغ کنید

3) هیچ گونه رد علمی یا ادعای “همه علم یک توطئه” نیست کل نوع مشارکت مردود کننده علمی بر اساس واقعیت یا حقایق نیست و بنابراین مجاز نیست. توطئه ، تعصب و شکایات مربوط به بودجه باید منابعی را ارائه دهد که به آنها می پردازد جزئیات در مورد وضعیتی که مورد بحث قرار می گیرد نه محافظت از تعمیم های همه جانبه بی اساس ، افتراقی و انواع “همه می دانند” ، که هیچ یک از آنها بر اساس علم نیست. برای اطلاعات بیشتر به پست اعلانات مربوط به این قانون مراجعه کنید.

4) هیچ کس از پزشکان درخواست یا توصیه نمی کند – این موضوعات شامل بحث در مورد یک بیماری ، وضعیت ، درد ، تشخیص ، روش ، آزمایش ، بهبود ، مشورت با یک متخصص مراقبت های بهداشتی یا ارزش آزمایشگاهی است. ممکن است بپرسید که تغذیه به طور کلی چگونه بر افراد تأثیر می گذارد ، اما نمی توانید در مورد درمان یا مدیریت بیماری های پزشکی راهنمایی بخواهید ، یا اینکه چگونه انتخاب تغذیه بر وضعیت داخلی شما (یا یکی از اعضای خانواده) تأثیر می گذارد. تمام س questionsالات پزشکی باید به پزشک ، متخصص تغذیه یا سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی واجد شرایط و مجاز که به سوابق پزشکی شخصی شما دسترسی دارند ، ارسال شود. درخواست مراقبت های پزشکی در انجمن اینترنتی خطرناک است. همچنین در اکثر موارد و بر خلاف کدهای بهداشتی ، ارائه آن به شما در این انجمن غیرقانونی است.

5) بدون سوالات تغذیه شخصی. در عوض ، در قسمت نظرات در قسمت سوال بپرسید / r / هفتگی تغذیه بحث تغذیه شخصی پست چسبنده – اگر پست شما حاوی هر کسی زمینه شخصی (مربوط به شما ، رژیم غذایی شما ، اعضای خانواده یا فردی در حوزه شما) و / یا درخواست ارزیابی رژیم غذایی (چیزی که شما یا کسی در زندگی شما خوردید ، می خورید یا در فکر مصرف آن هستید) ، حذف خواهد شد، بدون استثناء. تلاش برای خاتمه اجرای این قانون ، تظاهر به نامشخص بودن ، یا درخواست تجدیدنظرهای بی اساس ، دروغین ، ناخواسته یا مبتنی بر حقوق منجر به ممنوعیت می شود.

6) بدون هرزنامه وبلاگ و / یا خود تبلیغی – هرگونه پیوند ، ارجاع یا ذکر مواردی که به آنها وابسته هستید حذف می شود و احتمالاً منجر به ممنوعیت می شود. این مورد در مورد سایتها ، فیلمها ، کانالهای رسانه ای ، کتابها ، مقالهها ، نظرسنجیها و غیره شما صدق می کند. Sub اینجا در مورد علوم تغذیه صحبت می کند ، نه آنچه شما ایجاد کرده اید. سعی نکنید از subben برای هدایت ترافیک به جایی که درگیر آن هستید استفاده کنید ، حتی اگر رایگان باشد. در صورت ارسال درخواست به ناظران ، مطالعات مورد تایید IRB را می توان تایید کرد.

7) همه پیوندها باید پیوندهای مستقیم باشند – فیلتر سایت reddit استفاده از اختصارات پیوند را حذف می کند. به جای آن از URL مستقیم استفاده کنید. ارسال پیوندها با استفاده از خدمات پیگیری پیوند منجر به ممنوعیت فوری می شود.

8) هیچ پستی از حساب های جدید و حساب های منفی کارما وجود ندارد حسابهای جدید کاملاً ممکن است در این subreddit پست جدیدی ایجاد نکنند. با این حال ، هنگام آشنایی با سایت و subreddit می توانید در مورد سایر پست ها نظر دهید. حسابهای منفی کارما نمی توانند اینجا بنویسند یا نظر بدهند.

پیشنهادات

این پیشنهادات برای افزایش تجربه subreddit شما ارائه می شود.

 • از نگرش “یکپارچه برای همه” در مورد تغذیه خودداری کنید. قبول کنید که رویکردهای دیگری وجود دارد که ممکن است با آنها موافق نباشید ، انواع دیگر بدن و اهداف و شرایط مختلف.

 • هنگام پرسیدن یا پاسخ دادن به سوالات ، اطلاعات صحیح ، مرتبط و مفید را وارد کنید. هنگام ارائه دیدگاه خود ، پیوندهایی به مطالعات ، مقالات ، تحقیقات ، مقالات و غیره ارائه دهید. آیا شما نیاز به پیدا کردن شواهد دارید؟ وارسی PubMed یا Google Scholarبه

 • می تواند سوالات متداول باشد. اگر سوالی دارید ، جستجو کردن قبل از ارسال یا مشاهده این مطلب سوالات متداول سمت ویکی

 • گزارش پست ها و نظراتی که قوانین سایت یا زیرمجموعه را نقض می کنند. نظرات و پست های مربوط به اختلافات را گزارش نکنید. این کار وقت شما را هدر می دهد زیرا به هیچ نتیجه ای نمی رسد و حساب شما را در معرض خطر قرار می دهد زیرا گزارش تخلف تخلف از سایت است.

از استعداد استفاده می کند

می توانید استعداد کاربر خود را طوری تنظیم کنید که سطح تخصص / تحصیلات تغذیه ای شما را نشان دهد. استعداد کاربری را که واجد شرایط آن نیستید انتخاب نکنید. هر کسی که نتواند وضعیت استعداد کاربر خود را در صورت درخواست بررسی کند ، می تواند حذف شود.


تعدیل کننده مورد نیاز است

این زیرمجموعه به سرعت در حال رشد است ، به همین دلیل نیاز ما به گسترش تیم تعدیل نیز افزایش می یابد. ما به دنبال افزودن کاربران با تجربه تر Reddit هستیم که علاقه زیادی به تغذیه دارند و تمایل به کمک به درمان / تغذیه را به عنوان فضایی کالجی برای بحث تغذیه آموزنده دارند.

در اینجا چیزی است که ما از متقاضیان به دنبال آن هستیم. لطفاً برنامه ها را به modmail ارسال کنید.

 1. داوطلبان باید سابقه قوی داشته باشند مثبت مشارکت در / r / تغذیه پیوندهای مستقیم بیشتری را به نظرات مربوط به سابقه حساب خود برای حمایت از این موضوع برای ما ارسال کنید.

 2. ما به دنبال حالت هایی با همه زمینه ها هستیم ، اما به ویژه برای RDN ها یا دیگران با تحصیلات آکادمیک رسمی در زمینه تغذیه. لطفاً از سوابق تحصیلی و زمینه کاری فعلی خود برای ما بگویید.

 3. تجربه Modding در Reddit عالی است ، اما لازم نیست. همینطور برای داشتن یک تجربه کوچک کد. در صورت اصلاح سایر زیرمجموعه ها و تجربه مشابه مانند تعدیل دیگر انجمن ها / صفحات ، استفاده از ابزارهای وب پشتیبان و غیره ، به ما اطلاع دهید.

 4. حالت ها باید اغلب کاربران Reddit باشند. شجاعت ایده آل کسی است که چندین بار در روز در Reddit ظاهر می شود ، وقتی وارد سیستم می شود می تواند مدتی را برای حل مسائل تعدیل کننده صرف کند و پیش بینی می کند که این کار را در آینده ادامه دهد.

 5. شما باید یک بازیکن تیم باشید که مراحل و رویه های زیر را شامل می شود ، از جمله استفاده از کانال های ارتباطی ، به گونه ای است که ما در همان صفحه باقی می مانیم و جبهه ای یکپارچه و سازگار ارائه می دهیم که r / nutrition و کاربران اصلی آن را در اولویت قرار می دهد.

 6. شما باید فردی باشید که از اجرای قوانین اطمینان داشته باشد و بتواند بازخوردهای تند / انتقادی غریبه ها را در اینترنت بدون شکستن ، از دست دادن آرامش و تسلیم شدن مدیریت کند.

اگر علاقه مند به درخواست هستید ، لطفاً به مدیران پیام دهید یادداشتی که به تمام نکات بالا می پردازد (از شماره گذاری استفاده کنید)به درخواست خود را به عنوان یک نظر در اینجا نگذارید.


مثل همیشه ، تیم اعتدال برای افکار و ایده های شما در مورد subreddit آماده است. برای این کار ارسال پیام modmail به ناظرینبه

دیدگاهتان را بنویسید