اختتامیه رقبا آموزشی کنز در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ برگزار تبدیل می شود


مرحله باقی مانده دومین فاصله رقبا آموزشی کنز در روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ همزمان با نمایشگاه اینوتکس در پارک فناوری پردیس برگزار خواهد بود.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲، استفاده اجتناب کرده اند علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری به‌منظور برطرف کردن خواستن گروه، همواره یکی اجتناب کرده اند مهم‌ترین دغدغه‌های جوامع بشری {بوده است}. رقبا آموزشی کنز(KANS: Knowledge Application and Notion for Society) با هدف حاضر راه رفع‌های اساساً مبتنی بر علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری برای امتیازات پیش روی جوامع بشری را انتخاب کنید و انتخاب کنید رقبا بین آن‌ها توسط بنیاد علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری مصطفی(ص) تحمیل گردیده است. داخل مایه‌ی بی نظیر رقبا آموزشی کنز، خواستار بهتر از راهکارهای آموزشی اطمینان حاصل شود که رفع مسائلی است کدام ممکن است جهان اسلام در آن با اشکال برخورد با است را انتخاب کنید و انتخاب کنید می‌توان اجتناب کرده اند طریق تبادل مفهوم‌های آموزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناورانه میان دانشمندان جوان جهان اسلام کدام ممکن است دارای انگیزه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهارت کافی می‌باشند گامی در جهت رفع این امتیازات درو کردن.

{در این} رقبا آموزشی دانشمندان، محققان، مبتکران، دانشجویان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اساتید زیر ۴۵ سال جهان اسلام الهام بخش می‌شوند کدام ممکن است مفهوم‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستاوردهای آموزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری شخصی را در قالب عالی فایل ویدیویی ۳ تا ۵ دقیقه ای حاضر دهند.

مرحله باقی مانده دومین فاصله رقبا آموزشی کنز در روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ همزمان با نمایشگاه اینوتکس را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سالن پویش دارو در پارک فناوری پردیس برگزار خواهد بود. در مرحله باقی مانده، راه‌ یافتگان در مخلوط داوران، حضار در سالن را انتخاب کنید و انتخاب کنید بینندگان تلویزیونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیجیتال مناسبت به حاضر ساختار شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رقبا جمعاً خواهند تیز کردن. برگزیدگان باقی مانده نیز در اختتامیه (شبیه به روز) راه اندازی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقدیر می‌شوند.

در این دوران اجتناب کرده اند رقبا کنز ۶۵۸ تأثیر (سلامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری پزشکی ۲۳۲ تأثیر، آب، اطراف زیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید قدرت ۲۲۹ تأثیر، معدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید صنایع معدنی ۳۱ تأثیر، اقتصاد، بانکداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید تامین پولی ۴۷ تأثیر، فناوری دانش را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارتباطات ۷۷ تأثیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید بار ۴۲ تأثیر) اجتناب کرده اند ۲۵ ملت جهان (ایران، بنگلادش، مصر، هند، اندونزی، عراق، اردن، قزاقستان، کنیا، قرقیزستان، مالزی، پولی، نیجریه، عمان، پاکستان، فلسطین، روسیه، سریلانکا، سوریه، تونس، ترکیه، ترکمنستان، ازبکستان، ویتنام را انتخاب کنید و انتخاب کنید یمن) به دبیرخانه رقبا آموزشی کنز کشتی شد کدام ممکن است در پایان پس اجتناب کرده اند غربال گری را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعیین مقدار آثار، ۲۰ تأثیر به مرحله پایانی رقبا کدام ممکن است در اختتامیه این رقبا را انتخاب کنید و انتخاب کنید همزمان با نمایشگاه در سراسر جهان نوآوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری (اینوتکس) در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ بهتر از آثار با اکتسابی نماد کنز تقدیر خواهند شد.

علاوه بر این ساختار های راه یافته به مرحله پایانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیز سایر نمایندگی کنندگان {در این} رقبا در روزهای برگزاری نمایشگاه اینوتکس (۲۰ تا ۲۳ اردیبهشت ماه سال جاری) اجتناب کرده اند تسهیلاتی کدام ممکن است بنیاد علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری مصطفی(ص) در پاویون شخصی در نمایشگاه اینوتکس حاضر خواهد داد می توانند برای راه اندازی شد ساختار های شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیز ارجاع به سایر فعالان زیست بوم نظیر شتاب دهنده ها، معامله گران را انتخاب کنید و انتخاب کنید … بهره مند شوند.

در سایر روزهای برگزاری نمایشگاه اینوتکس، پاویون بنیاد علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری مصطفی(ص) در نمایشگاه با کانون اصلی بر رقبا آموزشی کنز ورزش خواهد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برگزاری رویدادهای مختلف اعم اجتناب کرده اند کافه علم، نشست های تجاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید … را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیز حاضر ساختار های برتر به بینندگان در روزهای ۲۰ تا ۲۳ اردیبهشت در پاویون بنیاد صورت خواهد گرفت.

گفتنی است رقبا آموزشی کنز کدام ممکن است توسط بنیاد علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری مصطفی(ص) برگزار می‌شود، تهاجمی است کدام ممکن است در آن دانشجویان، مخترعان، پژوهشگران را انتخاب کنید و انتخاب کنید اساتید جوان زیر ۴۵ سال جهان اسلام دستاوردهای آموزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری شخصی را به دبیرخانه رقبا کشتی می‌کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند داوری آثار، اجتناب کرده اند برگزیدگان تقدیر می‌شود. داخل مایه بی نظیر رقبا آموزشی کنز، خواستار بهتر از راهکارهای آموزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری اطمینان حاصل شود که رفع مسائلی است کدام ممکن است جهان اسلام در آن با اشکال برخورد با است را انتخاب کنید و انتخاب کنید می‌توان اجتناب کرده اند طریق تبادل مفهوم‌ میان نخبگان جوان جهان اسلام کدام ممکن است دارای انگیزه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهارت کافی هستند، گامی در جهت رفع این امتیازات درو کردن.

اولین فاصله این رقبا در ۵ بخش با اکتسابی ۵۹۰ تأثیر اجتناب کرده اند ۱۵ ملت برگزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید دومین فاصله این رقبا نیز در سال ۱۴۰۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید در بخش‌های شش گانه معدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید صنایع معدنی؛ اقتصاد، بانکداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید تامین پولی؛ آب، اطراف زیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید قدرت؛ سلامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری پزشکی؛ فناوری دانش را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارتباطات را انتخاب کنید و انتخاب کنید بار (اتصال)، برگزار شد.

علاقمندان برای کسب دانش تا حد زیادی می‌توانند به درگاه این رقبا به رسیدگی kans.mstfdn.org را انتخاب کنید و انتخاب کنید صفحه اینستاگرام رقبا کنز با آی دی www.instagram.com/kans_competition مراجعه نمایند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟دیدگاهتان را بنویسید