آیا در شیکولوژی قند وجود دارد؟


احتمالاً تا کنون می دانید که اگر می خواهید سالم و خوش اندام باشید ، Shakeology می تواند نقش کلیدی در رسیدن به این هدف داشته باشد.

این مکمل فوق العاده غذایی با پر کردن برخی از شکاف های تغذیه ای در رژیم غذایی شما با مواد تشکیل دهنده ای که می تواند برای سلامت کلی شما مفید باشد ، به حمایت از انرژی سالم کمک کند ، و از سلامت دستگاه گوارش شما پشتیبانی می کند.

نوشیدن روزانه Shakeology می تواند به شما در ایجاد پایه تغذیه ای قوی که برای مقابله با چالش های بزرگتر مانند برنامه تناسب اندام یا رژیم غذایی سالم نیاز دارید ، کمک کند.

Shakeology حاوی انواع مواد مغذی از جمله پروتئین ، کربوهیدرات ها ، فیبر ، مواد مغذی گیاهی ، آنتی اکسیدان ها ، آنزیم های گوارشی ، پیش و پروبیوتیک ها ، سازگار ، ویتامین ها و مواد معدنی است.

اما احتمالاً به خودتان فکر می کنید ، “خوب ، به نظر می رسد خوب است ، اما در مورد قند چطور؟ ”

این یک س excellentال عالی است زیرا شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد شکر چیزهای شیرینی برای سلامتی شما ندارد. بنابراین بله ، خوب است که مراقب میزان قند روزانه خود باشید.

در اینجا 411 در مورد قند و لرزش شناسی آمده است.

توجه: این مقاله برای مخاطبان بریتانیایی در نظر گرفته شده است. برای مشاهده نسخه آمریکایی اینجا را کلیک کنید.

محتوای قند Shakeology

Shakeology حاوی هفت گرم قند در هر. سرو از ترکیبی از شکر نیشکر ارگانیک و انواع پودرهای میوه فوق العاده. (شکلات گیاهی گیاهی حاوی شش گرم در هر وعده است.)

برای بیان بهتر این نکته ، 14 گرم شکر در یک موز متوسط ​​و 19 گرم شکر در یک سیب متوسط ​​وجود دارد.

ما Shakeology را با استفاده از یک سیستم شیرین کننده با دقت انتخاب شده که حاوی قند نیشکر ارگانیک و یک شیرین کننده گیاهی بدون کالری-استویا است ، عصاره ای از برگهای گیاه استویا که 150 برابر شیرین تر از شکر است ، فرموله کردیم.

همین است.

شکر در مقابل شیرین کننده ها

شیرینی را می توان از طرق مختلف به دست آورد: اول ، قندهایی وجود دارند که می توانند تحت عنوان “قند” در قسمت کربوهیدرات کل برچسب ذکر شوند-که شامل مواد تشکیل دهنده بر اساس قند و قندهای مرتبط با سایر مواد گیاهی موجود در محصول است. به

مواد تشکیل دهنده بر پایه قند اشکال مختلفی دارند ، از جمله شکر نیشکر ، عسل ، ملاس و مواد بحث برانگیزتر ، مانند شربت ذرت با فروکتوز بالا (HFCS).

شکر را می توان در سایر اجزای یک محصول مانند پودر شیر بدون چربی حاوی لاکتوز (قند شیر) و پودر میوه حاوی قند میوه (فروکتوز) یافت.

شکر مغذی است ، به این معنی که حاوی کالری است ، در مقابل شیرین کننده های غیر مغذی ، که به معنی ترکیباتی است که طعم می دهند اما کالری کمی دارند یا کالری کمی دارند.

شیرین کننده های غیر مغذی شامل شیرین کننده های مصنوعی مانند آسپارتام و سوکرالوز و همچنین شیرین کننده های گیاهی مانند استویا هستند.

ساده ترین راه برای شیرین کردن چیزی این است که فقط شکر اضافه کنید ، اما کالری را افزایش می دهد ، که همیشه بهترین راه نیست.

اگرچه شیرین کننده های غیر مغذی مشکل کالری را حل می کنند ، اما تمایل دارند که ویژگی ها و چالش های منحصر به فرد خود را داشته باشند.

بنابراین ، اغلب منطقی است که از ترکیب شکر و شیرین کننده ها برای ایجاد تعادل بین طعم ، شیرینی و تغذیه هوشمند استفاده کنید.

اطلاعات محتوای قند

برای مشاهده میزان قند یک محصول ، قسمت اعلامیه تغذیه را در پشت برچسب ، که برای فهرست بندی قندهای یک محصول لازم است ، بررسی کنید.

برخی از محصولات در جلوی بسته بندی خود ادعا می کنند “بدون قند اضافه شده”. اما این بدان معنا نیست که این محصولات کاملاً عاری از قند هستند. فقط به این معنی است که شکر موجود در محصول “شکر افزوده” نیست. قندها نسبت به سایر ترکیبات ذاتی هستند.

شکر می تواند نام های زیادی داشته باشد ، بنابراین مهم است که راه های دیگری را که می توان شکر را در فهرست مواد مخفی کرد ، تشخیص داد:

  • کنسانتره آب میوه
  • آب لوله
  • توربوشارژ
  • شربت مالت
  • جامدات شربت ذرت
  • دکسترین
  • کلماتی که به -ose ختم می شوند ، مانند مالتوز ، دکستروز و فروکتوز

در بخش “مواد تشکیل دهنده” برچسب مواد غذایی معمولی ، آنها به ترتیب از بزرگترین تا کوچکترین مقدار ذکر شده اند.

نتیجه نهایی

پیروی از یک رژیم غذایی سالم و متعادل به این معنی نیست که قند به طور کامل حذف شده است. با انتخاب غذای هوشمند ، هنوز می توانید از شیرینی زندگی لذت ببرید!

C ویتامین C ، B6 و B12 به متابولیسم طبیعی انرژی کمک می کند.

ǂ کلسیم به عملکرد طبیعی آنزیم های گوارشی کمک می کند.

صرفه جویی درصرفه جویی در

دیدگاهتان را بنویسید