[ رژیم کانادایی ] بهتر است بدانید که او اصلاً کانادایی نیست


مثل همیشه ، دست به غذا زدم و منتظر ماندم تا غذا بیاید و مورد حمله قرار گیرد. من یک بطری آب سیب هویج را در مقابل او با یک کاسه ماست دیدم. نشست و به آنها خیره شد. به پسر عمویم زنگ می زنم. به نظر می رسید او منتظر مجوز برای شکستن پست خود بود. اما در واقعیت ، او منتظر بود تا ناهار ، که رازیانه عمه و چیلی عمه بود ، با برنج سرو شود.

فکر کردم چرا می خواهد آب سیب هویج را با رازیانه بخورد؟ این سه تا چه ویژگی مشترکی دارن؟ بعد به این فکر کردم که چه داری؟ والا …

خلاصه من خیلی گرسنه بودم. به محض اینکه بشقابم را با پلو پر کردم و در یک کاسه رازیانه فرو رفتم ، دیدم که او آب سیب و هویج خود را در یک لیوان با دو فنجان ریخت و آن را گذاشت. دو فنجان بخورید و بگذارید.

من نمی توانستم او را تحمل کنم. وقتی داشتیم غذا می خوردیم ، از او پرسیدم چرا غذا نمی خورد.

او گفت: “نمی توانم ،” انگار صدایش از ته چاه آمده است. در چهارمین روز رژیم ، فقط باید آب میوه و ماست بخورم.

من که چربی مهره را در دهانم مالیده بودم ، پرسیدم: “نهاااااااار؟” بعد گفتم: انشاءالله صبحانه خوبی خوردی؟

اره را دید. یک فنجان قهوه ، یک حبه قند و یک ورقه نان تست.

کم کم نگرانش بودم. همین الان گفتم؟

او گفت بله.

من هم در ذهنم گفتم که از رنگ زرد صورت شما که با رنگ سال ست شده مشخص است که خوب است.

به طور خلاصه ، ما متوجه شدیم که پسر عموی ما توسط رژیم اسیر شده است ، او همچنین اصالت کانادایی دارد. جالب اینجاست که او خودش می داند رژیم کانادایی رژیم بسیار سختی است که بسیاری از کارشناسان آن را تایید نمی کنند ، اما می گوید من چاره ای ندارم و باید با عید وزن کم کنم. ضرب المثل “مرا بکش و زیبا کن” در اینجا پاسخ می دهد.

کسی نیست به او بگوید ، ای مرد چاق من ، شما 30 سال برای این همه عظمت و چربی کار کرده اید ، 15 روز پیش ، رژیم کانادا همه چیز را می سوزاند ، درست است؟ !!!

رژیم کانادا از ما چه می خواهد؟

او می گوید با این رژیم پانزده روزه کانادایی به وزن ایده آل خود می رسد. و در میان کسانی که می خواهند هر چه زودتر وزن کم کنند ، این رژیم طرفداران خاص خود را دارد.

وقتی رژیم روزانه او را دیدم ، احساس ضعف کردم ، با وجود اینکه تا جایی که می توانستم غذا خوردم. آنها برنامه را بسیار سختگیرانه و بی رحمانه نوشتند. وصیت نامه واقعاً می خواهد شما با او بمانید.

صبحانه فقط قهوه یا چای با یک حبه قند است. یک روز یک غذای لذیذ به او می دهم و یک ورقه نان تست اضافه می کنم. من شخصاً با یک بسته کامل احساس سیری نمی کنم.

در وعده ناهار ، نیمی از سینه مرغ به صورت آب پز یا کبابی با سالاد و آب لیمو مصرف می شود. بیشتر شبیه یک میان وعده است. بعضی روزها باید یک یا دو تخم مرغ آب پز یا ماهی کبابی یا چند ورقه سوسیس بخورید.

برای شام 300 گرم گوشت یا مرغ آب پز یا فقط سالاد کرفس و کلم و سس لیمو ، پنیر رژیمی ، هویج و تخم مرغ آب پز.

چیزی که توجه من را به خود جلب کرد این بود که اگر امشب به شما اجازه خوردن گوشت آب پز داده شود ، فردا محکوم به خوردن سالاد کرفس هستید. انگار یک شب می خواهد یک خواب راحت به شما بدهد. فقط با آب لیمو اصرار کنید. بهش میگن فشار

برای من شکنجه به نظر می رسد ، اما دختر عمه جان پذیرفته بود و باید 12 روز و به قول خودشان 3 روز به دستور رژیم کانادا عمل می کرد تا رژیم تثبیت شود.

مخالفان این رژیم بسیار کوچکتر از حامیان آن هستند. این بدان معناست که تعداد بیشتری از آنها وجود دارد. که به نظر من منطقی می آید.

قوانین رژیم دیکتاتوری کانادا (مراقب رفتار خود باشید)

در این رژیم تعدادی قانون وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید ، آزرده خاطر می شوید.

اگر در برخی مواقع شیطان به اشتباه به شما برخورد کرد یا رژیم غذایی خود را فراموش کردید ، یک شکلات تخته ای خوردید که در رژیم غذایی شما وجود ندارد ، از رژیم کانادا اخراج شده و از آن لحظه اخراج شده اید تا به رفتار اشتباه خود فکر کنید. حق ورود به مدت دو ماه را دارید زمین ندارید (نمی دانم چرا در مقابل رهبر کره شمالی به من رسید).

میان وعده ، ممنوع (من با تنقلات زندگی می کنم).

الکل T ، شیرینی ، روغن ، سس ، قند ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، ممنوعیت.

در مصرف روزانه غذا عمداً یا ناخواسته دخالت نکنید.

یک قاعده خوب این است که شما مجاز هستید هر چقدر که می خواهید آب بنوشید. (خود مردم می دانند که مردم در خوردن آب تنبل هستند. نه ، خدای نکرده شیر آب را ببندیم).

یک قانون خوب دیگر این است که افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، زخم معده و سایر بیماری ها اجازه ورود به رژیم غذایی کانادایی را ندارند. (خسته نباشید)

حیوانات خانگی کانادایی که روی آبهای اقیانوس اطلس شناور هستند

داشتن رژیم غذایی منظم و دقیق بسیار خوب است و این مشکل در این رژیم مشاهده می شود (البته بسیار سختگیرانه است ، انعطاف پذیری کمی بد نیست). اما به طور منظم و دقیق به شما می گوید که چه چیزی بخورید. اما محتوای این مواد مغذی اصلاً اصولی و منطقی نیست. وقتی جزئیات را می خوانید ، قلب شما به یک پرس غذای مناسب می رود.

  • ابتدا کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از غذا حذف می شوند. از دو منبع اصلی انرژی بدن غفلت می شود و هیچ منطقی در پشت آن وجود ندارد. از میوه خبری نیست البته به جز آب سیب هویج از روز چهارم در وسط فسیل ما.
  • صبح ، وعده این مهم ، پادشاه وعده ها ، در این رژیم به راحتی نادیده گرفته می شود. وعده ای که متابولیسم بدن را آغاز می کند ، آیا می توان با یک حبه قند و یک فنجان قهوه به آن عمل کرد؟!
  • این رژیم غذایی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین نمی کند. به عنوان مثال ، بدن دچار کمبود شدید ویتامین B است که هیچ تاثیری جز ریزش مو ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه زود کچل می شوید.
  • اصلاً چند سالت است؟ کالری مورد نیاز روزانه خود را در نظر نگیرید. رژیم سختی توسط مردم نوشته شد. صرف نظر از جنسیت آنها؟ آیا آنها جوان هستند یا نه؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ وزن آنها اکنون چقدر است و می خواهند به چه وزنی برسند؟ برای همه دستور تهیه کنید.

حداکثر میزان کالری که این رژیم برای بدن فراهم می کند 600 تا 800 کالری است. در حالی که میزان کالری مورد نیاز افراد بسته به سن و وضعیت جسمانی آنها بسیار بیشتر از این میزان است. اگر با همان 600 تا 800 کالری مصرف کنید ، خیلی سریع آن را از دست می دهید.

  • و یکی دیگر از معایب مهم تفاوت کالری است که وعده های روزانه این رژیم دارد. یک روز غذاهای پرکالری ، غذای کم کالری دیگر. این نوسانات باعث ایجاد شوک شدید در بدن می شود.
  • یکی از تاثیرات منفی این رژیم در طول روز شدت احساس گرسنگی است که به طرز عجیبی بر خلق و خو ، تمرکز و کارایی تأثیر می گذارد. این پسر عموی شریر و سرزنده به یک عروسک زرد تبدیل شد که به نظر می رسد او را به طور تصادفی در لباس های رنگارنگ در ماشین لباسشویی انداخته است. ضعیف و زرد و مچاله شده. اعصاب بسته شده را نمی توان با 3 دقیقه عسل مصرف کرد.
  • از دست دادن عضلات یکی دیگر از موارد ناپسندی است که در این رژیم اتفاق می افتد. وقتی بدن می بیند که در حال کاهش وزن است ، یک روز چربی ذخیره می کند و ماهیچه های ضعیف را برای انرژی می سوزاند. و هنگامی که رژیم غذایی پاسخ نمی دهد ، وزن اضافی با عضله بر نمی گردد. زیرا چربی ها مشتاقانه شما را در آغوش می گیرند. مخصوصاً چربی سرسخت دور شکم.
  • کاهش سریع وزن نیز به این دلیل است که بدن آب بینابینی خود را به همان اندازه بد از دست می دهد. این به خودی خود تعداد زیادی دسته گل دیگر مانند سردرد ، سرگیجه و تار شدن مشاهده می کند و در نتیجه باعث ایجاد عوارض جانبی در آب می شود.
  • به گفته پسر عموی من ، تمرینات و ورزش هایی نیز برای این دوره وجود داشت. اما او آنقدر بی روح بود که فعالیت های روزانه خود را با درد انجام می داد ، چه برسد به ورزش.
  • هرجا به این رژیم نگاه می کنم ، هیچ پایه علمی در آن نمی بینم. کسانی که این رژیم کانادایی را طراحی و اجرا کردند ، والدین آنها مطمئن هستند که کانادایی نیستند ، با خود فکر نمی کردند که کاهش وزن غیرطبیعی که در 15 روز اتفاق می افتد در همان 15 روز باز می گردد؟!

در نهایت ، ما آخرین کلمه را می گوییم:

اگرچه صحبت های زیادی در مورد آسیب و از دست دادن این رژیم انجام شده است ، اما بسیاری از مردم معتقد بودند که این رژیم ساخته شده و موفق شده است. شاید عوامل زیادی در این موفقیت موثر بوده اند و این دلیل محکمی برای اثبات خوب بودن این رژیم نیست. ممکن است آن افراد شرایط جسمانی مناسبی برای تحمل این 15 روز داشته باشند و خود را به آن 15 روز محدود کرده و سپس رژیم معمول خود را ادامه داده باشند.

اما در اصل ، مردم این رژیم زمان زیادی را در برابر تعصبات آن صرف نمی کنند. بنابراین خوب است که به علم ضعیف کودک اعتماد کنیم و از روش ها و روش هایی که توسط علم تأیید شده است پیروی کنیم. متخصصان سالهای مطالعه و غذای سبک تا بتوانند در یک روز به شما کمک کنند. برای هرگونه تغییر در شیوه زندگی خود ، به آنها اعتماد کنید تا با توجه به شرایط جسمانی خود به شما توصیه کنند که برای کاهش یا حتی افزایش وزن نیاز دارید.

هر چه کاهش وزن کندتر و اصولی تر باشد ، ثبات آن بیشتر است. و برای کاهش وزن عمده ، برهم زدن مرکز کنترل گرسنگی در مغز شما دیگر راه حل نیست. در عین حال ، با ارائه رژیم غذایی سالم و منطقی با تنقلات خوب برای بدن ، باید تمرینات لازم و اساسی را زیر نظر مربی انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. اجازه دهید ذهن شما را سبک کنم: رژیم بدون ورزش باعث تناسب اندام نمی شود.

حالا ، می توانید از خودتان برایمان بگویید؟ آیا حاضرید بدن خود را به خطر بیندازید فقط برای اینکه در خانواده خوب به نظر برسید؟ نظر شما در مورد رژیم کانادا چیست؟ آیا آن را تجربه کرده اید؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحالم که اشتباه می کنم. منتظر پیام شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید