«دهلاویه» را انتخاب کنید و انتخاب کنید موقعیت آن در هشت سال حفاظت مقدس


در هر عملیات نظامی دهلوه آزاد شد؟

به گزارش گروه دفاعی تولید دیگری، دهلیه کشاورزی در شمال غربی سوسنگرد است کدام ممکن است در روزهای ابتدایی درگیری مورد حمله رژیم بعثی قرار گرفت. مدافعان دهلاویه به همان اندازه ۲۴ آبان ۱۳۵۹ ده روز سرسختانه به سمت دشمن از دوام کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتوانستند از دوام کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دشمن ضالویه را اشغال کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سوسنگرد رسید.

۲۶ خرداد ۱۳۶۰ نیروهای شهید جمران طی عملیاتی الدهلاویه را آزاد کردند با این حال دشمن یک بار دیگر روستا را اشغال کرد. {در این} عملیات فرمانده نیروهای خودی (ایرج رستمی) به بیانیه سوگند خورده رسید.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید هنگامی کدام ممکن است دکتر مصطفی چمران برای راه اندازی شد فرمانده جدید عازم دهلاویه شد، بر تأثیر اصابت خمپاره {در این} قلمرو از نزدیک مجروح شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در حین سوئیچ به اهواز به بیانیه سوگند خورده رسید. الدهلویه در ۲۷ شهریور ۱۳۶۰ در عملیات «شهید آیت الله مدنی» راه اندازی شد.

یادمان شهید چمران در سال ۱۳۵۳ توسط مجاهد آزاده شهید حجت الاسلام سید علی اکبر ابوترابی (اجتناب کرده اند یاران شهید چمران) افتتاح را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سال ۱۳۸۴ پیکر شهید گمنام در وسط آن به ناخوشایند سپرده شد. حیاط. رئیس معظم انقلاب اسلامی در فروردین ماه سال ۱۳۸۵ {در این} یادواره همراه خود افراد قلمرو را انتخاب کنید و انتخاب کنید زائران راهیان آفتاب دیدار را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مخلوط آنان سخنرانی کردند.

تأمین: نرخ

انتهای پیام/۹۱۱


رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/

دیدگاهتان را بنویسید