هدف اجتناب کرده اند مذاکرات ریاض نجات عربستان اجتناب کرده اند باتلاق یمن است


هدف از مذاکرات ریاض نجات عربستان از باتلاق یمن استبه گزارش گروه دفاعی بین الملل آنجا، اگرچه برخی اجتناب کرده اند کشورهای غربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عربی اجتناب کرده اند ساختار شورای همکاری خلیج فارس برای بالا دادن به فاجعه یمن استقبال کردند، با این حال تردیدهای زیادی با توجه به بلند مدت این ابتکار حرکت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظرفیت آن برای رفع آن موجود است.

روزنامه الخلیج الجدید گزارش داد که طی هفت سال قبلی ادعاهایی اجتناب کرده اند سوی کشورهای عربی خلیج فارس را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی اجتناب کرده اند طرف های غربی مطرح شده است. [که خودشان عامل جنگ یمن هستند]برخی ساختار ها اصرار شده است، با این حال این ساختار ها به جایی نمی رسند.

نایف الحجرف، دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس اخیراً ادعا کرده بود که این شورا اجتناب کرده اند ۹ به همان اندازه ۱۸ آوریل میزبان مذاکرات موسوم به یمنی-یمنی در ریاض {خواهد بود}. با این حال انصارالله توده ها تاکید کرده است که ریاض مسئله بی نظیر مبارزه علیه یمن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید {نمی تواند} نیازمند صلح {در این} ملت شود.

به نوشته روزنامه الخلیج الجدید، پیش بینی {می رود} این ذکر شد وگوها حول ۶ موضوع اجتناب کرده اند جمله امتیازات ارتش را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیاسی همراه خود هدف بازکردن گذرگاه های بشردوستانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادعای وفاداری باشد.

بر مقدمه این گزارش، پس اجتناب کرده اند این مذاکرات، کمیته های تخصصی برای پیگیری اجرای نتایج این مذاکرات تشکیل تبدیل می شود. با این حال می‌توان ذکر شد که ابتکار کشورهای شورای همکاری خلیج فارس «به‌رغم حمله ها حوثی‌ها (انصارالله) به سرزمین‌های شخصی، عربستان را دستی‌تر کرد به همان اندازه طرحی برای شومینه‌بس را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد‌وگو حاضر نکند».

الخلیج الجدید نوشت شایان اشاره کردن است که این ساختار جدید مصادف همراه خود هفت سالی است که عربستان سعودی در «باتلاق یمن» سقوط کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید این ملت بهای سنگینی را این دلیل است تیز کردن کرده است. گیدو اشتاینبرگ آلمانی، کارشناس آلمانی در امور خاورمیانه در {پاسخ به} تقاضا ریاض برای صلح در یمن ذکر شد: عربستان سعودی در مبارزه یمن شکست خورده است.

به گزارش این پایگاه خبری، برخی برآوردها حاکی اجتناب کرده اند که عربستان سعودی ماهانه ۱۷۵ میلیون دلار برای حمله ها اثیری به یمن ارزش می تدریجی. همراه خود این جاری، روزنامه تایمز انگلیس گزارش می دهد که این مبارزه سالانه ۷۲ میلیارد دلار برای عربستان سعودی ارزش داشته است. برخی برآوردها ارزش سربازان در مبارزه را حدود ۲۳۰ میلیون دلار در ماه نماد می دهد.

بر مقدمه این گزارش، حمله ها نیروهای یمنی به توانایی نفتی عربستان بر مشکلات این ملت افزوده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید «سامانه های پدافندی مشابه پاتریوت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاد نتوانستند در برابر این این حمله ها از دوام کنند». وی افزود: این امر ساخت نفت را در بلند مدت دردسر می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزش زیان های مالی عربستان را افزایش می دهد.

وی ذکر شد: همراه خود وجود فشارهای مالی فزاینده ناشی اجتناب کرده اند ویروس کرونا را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبارزه روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این کاهش حمایت آمریکا اجتناب کرده اند ریاض، به نظر می رسد مانند است عربستان سعودی به طور قابل توجهی در جاری تجزیه و تحلیل راه نجات را انتخاب کنید و انتخاب کنید نجات است. فاجعه یمن “{برای حفظ} آبروی شخصی”.

بر مقدمه این گزارش، محافل عربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سراسر جهان بر طبل «شومینه رمضان» در یمن می کوبند به همان اندازه چشم انداز موفقیت مذاکرات ریاض را افزایش دهند. به شرط نمایندگی انصارالله در مذاکرات، عدم حضور انصارالله در نتیجه شکست این مذاکرات تبدیل می شود. انگار این اتفاق قبلا افتاده بود.

در همین راستا، مهدی المشاط، رئیس شورای برتر سیاسی یمن اخیرا خطاب به ائتلاف سعودی تاکید کرد: «حق این ملت را اجتناب کرده اند ممکن است می‌گیریم.» وی افزود: «آنچه کسب اطلاعات در مورد مذاکرات ریاض مشاوره می‌شود. صلح نامیده تبدیل می شود، با این حال در دستور تهاجم را انتخاب کنید و انتخاب کنید محاصره تا حد زیادی است.”

المشاط همراه خود خاص اینکه چنین نشست هایی همراه خود هدف اتحاد جبهه های منافقین را انتخاب کنید و انتخاب کنید خائنان به نتیجه نرسیده است، ذکر شد: {در این} مذاکرات قصد دارند منافقین خانه را برای شکسته نشده حمله ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید محاصره شخصی متحد کنند.

وی همراه خود انتقاد اجتناب کرده اند معیارهای دوگانه ائتلاف سعودی برای صلح طلبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشتار افراد یمن ذکر شد: افراد یمن چقدر احمق هستند که همزمان همراه خود محاصره خواهان صلح هستند.

رئیس شورای برتر سیاسی یمن در طولانی مدت سخنان شخصی خطاب به دشمنان افراد یمن تاکید کرد: ممکن است شکست خواهید خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمام نقشه های ممکن است شکست خواهد خورد، از افراد یمن در مکان مناسبی قرار دارند.

انتهای پیام/۱۶۱


رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/

دیدگاهتان را بنویسید