درگذشت آیت الله «محمدی الرشیری» را به معاون اول نخست وزیر آسایش عرض می نماییم.


درگذشت آیت الله را به مطلعین تسلیت عرض می نماییم

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم ، «محمد مخبر» معاون اول رئیس جمهوری در پیامی درگذشت آیت الله «محمد محمدی الریشهری» مشاور ولی فقیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولیت حرم حضرت عبدالله را آسایش اظهار داشت. عظیم (علیه السلام).

محتوای متنی پیام وی به این رئوس مطالب بود:

«ما اجتناب کرده اند خداییم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سوی او باز خواهیم گشت»

درگذشت آیت الله محمد محمدی الریشهری مشاور ولی فقیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولیت حرم حضرت عبدالعظیم (علیه السلام) موجب تاثر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأثر شد.

این عالم فاضل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ربانی کدام ممکن است پیشتاز مبارزات انقلاب اسلامی بود، پس اجتناب کرده اند انقلاب نیز در وظیفه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مناصب مختلف منشأ خیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرکت ها فشرده ای در ملت بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید تألیفات را انتخاب کنید و انتخاب کنید تألیفات ارزشمند دینی اجتناب کرده اند شخصی در مقابل گذاشت.

اینجانب درگذشت این روحانی غول پیکر را به مقام معظم مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملت شریف ایران آسایش عرض نموده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند خداوند منان برای آن مرحوم علو درجات خدمت را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای خانوار احترام ایشان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازماندگان پایداری جمیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجر جزیل مسئلت دارم.

محمد خبرچین
معاون اول رئیس جمهور »

انتهای پیام/۹۱۱


رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/

دیدگاهتان را بنویسید