بایدن تعداد زیادی قانونگذار روسی را تحریم کرد


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، مقامات جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا قصد دارد به بهانه عملیات ارتش مسکو در اوکراین، تقریباً همه نمایندگان دومای روسیه را در فهرست تحریم ها قرار دهد.

وال استریت ژورنال صبح چهارشنبه به نقل اجتناب کرده اند افسران بی نام گزارش داد کدام ممکن است تحریم های جدید قابل دستیابی است در اوایل روز پنجشنبه ادعا شود. مشاوره تبدیل می شود این تحریم ها ۳۰۰ مشاور پارلمان روسیه را هدف مکان ها.

افسران آمریکایی گفتند کدام ممکن است این تحریم ها همراه خود توافق اتحادیه اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه هفت کدام ممکن است کشورهای اقتصادی جهان را برای ادغام کردن تبدیل می شود، ادعا ممکن است.

تحریم های ادعا شده علیه روسیه تاکنون تأثیری بر راضی کردن رئیس جمهور برای توقف عملیات ارتش روسیه در اوکراین نداشته است. بر این ایده، وال استریت ژورنال می نویسد کدام ممکن است تأثیر این تحریم ها بر قانونگذاران روسیه غیرقابل پیش سوراخ بینی است.

خوب مقام آمریکایی اظهار داشت کدام ممکن است بسته های تحریمی قابل دستیابی است در مرحله بازرسی بین دولتی مقامات آمریکا در گذشته اجتناب کرده اند آخرین شدن اصلاح هر دو به تعویق بیفتد.

در حالی کدام ممکن است حمله روسیه به اوکراین وارد چهارمین هفته شخصی تبدیل می شود، مقامات آمریکا در جاری بازرسی تحریم ها است. آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید متحدان اتحادیه اروپا‌اش تاکنون تحریم‌های فشرده‌ای را علیه روسیه اعمال کرده‌اند کدام ممکن است تا حد زیادی موسسات پولی، بخش نشاط را انتخاب کنید و انتخاب کنید نخبگان سیاسی این ملت را در بر می‌گیرد.

روسیه در ۲۴ فوریه اصل حمله ارتش به اوکراین را صادر کرد. این دگردیسی تعدادی از روز پس اجتناب کرده اند آن رخ داد کدام ممکن است مسکو رسما استقلال جمهوری های دونتسک را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوهانسک در شرق اوکراین را به رسمیت محبوبیت.

روسیه می گوید اوکراین به تعهدات شخصی بر ایده توافقات مینسک کدام ممکن است در سال های ۲۰۱۴ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰۱۵ برای رفع مناقشه بین جدایی طلبان را انتخاب کنید و انتخاب کنید کی یف منعقد شده بود، حرکت نکرده است. ولادیمیر پوتین می گوید کدام ممکن است عملیات ارتش روسیه “خلع سلاح اوکراین” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “خلع سلاح نازی ها” این ملت است.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول هدایت دهید

دیدگاهتان را بنویسید