آمریکا: ما برای سناریوهای بازگشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید عدم بازگشت کنار هم قرار دادن هستیم


به گزارش سرویس مانیتورینگ بین الملل خبرگزاری فارس، ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا شامگاه چهارشنبه در یک واحد نشست خبری تایید کرد کدام ممکن است هماهنگی برای لغو تحریم ها در وین ۹ قریب الوقوع است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹ آخرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید واشنگتن به برجام بازخواهد گشت. هر دو ۹، را انتخاب کنید و انتخاب کنید به شبیه به مقیاس برای آن کنار هم قرار دادن است.

ند پرایس ذکر شد: ما در تعدادی از هفته قبلی شاهد پیشرفت های زیادی در اتصال همراه خود بازگشت دوجانبه شخصی به شورای ایمنی گروه ملل بوده ایم، با این حال چون آن است در روزهای فعلی آگاه ایم، این هماهنگی ۹ آخرین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹ قریب الوقوع.

سخنگوی تجهیزات دیپلماسی آمریکا افزود: ما برای هر ۲ وضعیت کنار هم قرار دادن می‌شویم: سناریویی کدام ممکن است برجام متقابل باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سناریویی کدام ممکن است برجام در آن کارساز نباشد.

ساعاتی پیش، جیک سالیوان، مشاور ایمنی سراسری کاخ سفید مدعی شد کدام ممکن است اگرچه پیشرفت هایی در مذاکرات وین برای لغو تحریم ها حاصل شده است، با این حال برخی اختلافات همچنان باقی است.

سالیوان کدام ممکن است در کنار همراه خود جو بایدن همراه خود پرواز # ۱ امریکن ایرلاینز به بروکسل پرواز کرد، ذکر شد: “ما در تعدادی از هفته قبلی پیشرفت هایی داشته ایم.” “باقی مانده است تعدادی از اشکال که همچنان ادامه دارد.”

مشاور ایمنی سراسری کاخ سفید ذکر شد: خاص نیست کدام ممکن است خواه یا نه این مذاکرات بالا خواهد کشف شد هر دو خیر. وی افزود: متحدان آمریکا امتحان شده می کنند اجتناب کرده اند دیپلماسی برای مهار این سیستم هسته ای ایران استفاده کنند.

اجتناب کرده اند زمان تحریک کردن مذاکرات تحریم ها در وین، مقامات آمریکا صدها سعی کرده است به جای آن توصیه ابتکار ممکن برای پیشبرد مذاکرات، طرف های مختلف به طور قابل توجهی ایران را متهم به کندی مذاکرات تدریجی.

پس اجتناب کرده اند اینکه سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه ذکر شد کدام ممکن است آمریکا باید تضمین کتبی بدهد کدام ممکن است تحریم ها علیه روسیه بر روابط تجاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید مالی تاثیری نداشته باشد، افسران آمریکایی طوری موضع گرفتند کدام ممکن است گویی همه امتیازات درمورد به هماهنگی وین رفع شده است. تقاضا مسکو تنها هدف برداشتن مذاکرات بود.

پس اجتناب کرده اند ردیابی افسران روسی مبنی بر رفع موضوع {ضمانت نامه} های کتبی، افسران آمریکایی یک بار دیگر انگشت اتهام را {به سمت} ایران سیگنال رفتند.

حدود ده روز پیش، طرف های مذاکره کننده در وین اجتناب کرده اند توقف مذاکرات وین کسب اطلاعات در مورد برگام را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازگشت هیات های مذاکره کننده به پایتخت های شخصی برای رایزنی خبر دادند. جوزپ بورل، به فرماندهی پوشش خارجی اتحادیه اروپا، ذکر شد کدام ممکن است مذاکرات {به دلیل} “اجزا خارجی” متوقف شده است.

بورل اجتناب کرده اند اظهار تذکر با توجه به «اجزا خارجی» خودداری کرد، با این حال ایران ذکر شد کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند درخواست شده است های جدید اجتناب کرده اند آمریکا را مطرح کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی اقدامات مشابه توقیف نفتکش ایرانی، مذاکرات را پیچیده کرده است. طرف های غربی مدعی شدند کدام ممکن است تقاضا روسیه برای ضمانت اجتناب کرده اند روابط همراه خود ایران به تعویق افتاده است.

با این حال تعدادی از روز پیش، سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه پس اجتناب کرده اند دیدار همراه خود حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران، گفتن کرد کدام ممکن است روسیه اجتناب کرده اند آمریکا ضمانت کتبی بدست آمده کرده است مبنی بر اینکه همکاری مسکو را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهران پس اجتناب کرده اند هماهنگی وین زیر بار نخواهد سر خورد. برای مجازات

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول توصیه دهید

دیدگاهتان را بنویسید