ماموریت کرو ۴ همراه خود کشتی ۴ فضانورد به ایستگاه فضایی در سراسر جهان تحریک کردن شد


۴ فضانورد ماموریت کرو ۴ ناسا پایین را به مکان تعطیلات ایستگاه فضایی در سراسر جهان توقف کردند.

به گزارش سرویس اطلاعات فناوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکنولوژی تکنا، ۴ خدمه ناسا {در این} ماموریت عبارتند اجتناب کرده اند کیل لیندگرن، کدام ممکن است شناخته شده به عنوان فرمانده {در این} ماموریت حضور دارد، خلبان رابرت هاینز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ متخصص به تماس گرفتن های جسیکا واتکینز را انتخاب کنید و انتخاب کنید سامانتا کریستوفورتی.

این ماموریت صبح بلافاصله اجتناب کرده اند وسط فضایی کندی ناسا در فلوریدا تحریک کردن شد. مسئولیت حمل این ۴ خدمه نیز برعهده کپسول دراگون به تماس گرفتن آزادی {بوده است}. این ماموریت صدها {به دلیل} شرایط ناسالم جوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این تعویق بازگشت فضانوردان ماموریت شخصی اکسیوم اسپیس به تعویق افتاده بود. به منظور که قرار بود هفته قبلی این ماموریت انجام شود.

طبق این سیستم ریزی های {انجام شده} این ۴ خدمه حدود ساعت ۴:۴۵ دقیقه بامداد فردا به ایستگاه فضایی می رسند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند آن نیز در ساعت ۶ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۵ دقیقه صبح دریچه های بین فضاپیما را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایستگاه فضایی باز می تواند. طول حضور خدمه در ایستگاه فضایی حدود ۶ ماه این سیستم ریزی شده است. ماموریت کرو ۴ سومین مأموریت عملیاتی سرنشین‌دار اسپیس ایکس محسوب تبدیل می شود. پیش اجتناب کرده اند این نیز ماموریت کرو ۳ همراه خود زمان تقریبی شش ماه توسط اسپیس ایکس برای پرتاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازگرداندن فضانوردان {انجام شده} بود. هم اکنون خدمه های ماموریت در گذشته نیز در ایستگاه فضایی در سراسر جهان حضور دارند.

دیدگاهتان را بنویسید