شهید حسین جعفری: هرگز تسلیم دشمن نشوید


به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت… برگ سبزی، تحفه درویش، تا چه قبول افتد و  چه در نظر افتد.

تبرک لحظاتمان با شهید حسین جعفری

بسم اله الرحمن الرحیم  

 دوست ندارم در رختخواب بمیرم، مرگ حق است و چه بهتر که این مرگ در راه خدا باشد؛ خدایا چگونه زیستن را به من بیاموز چگونه مردن را خود خواهم آموخت.

خدایا می‌دانم به ملاقات تو آمدن لیاقت می‌خواهد ولی خدایا خودت این لیاقت را به من بده خدایا با شهادت زندگی مرا جاویدان کن.

عزیران جبهه دانشگاه انسان‌سازی است در اینجا انسان از مادیات به معنویات الهی می‌‌پیوندد؛ حال جبهه‌ها را خالی نگذارید که مسئول خواهید بود،از  امام اطاعت کنید که عصاره اسلام است و او را تنها نگذارید که نماینده حجت ابن الحسن عسکری(عج) است هرگز تسلیم دشمن نشوید.

 ای مادران مبادا از رفتن فرزندانتان به جبهه جلوگیری کنید که فردا در محضر خدا نمی‌ توانید جواب زینب(س) را بدهید هرگز تسلیم دشمن نشوید و فقط تنها در برابر خدا تسلیم باشید.

انتهای پیام/۸۹۰۰۱/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید