بیت کوین کانال ۳۲ هزار دلار را هم از دست داد – اقتصاد برتر


امروز  در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی تغییراتی را تجربه کرد.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در ساعات نخست معاملات روز سه‌شنبه، روند نزولی بازار رمزارز‌ها همچنان ادامه دارد و اکثر کوین‌ها شاهد اُفت قیمت هستند. ارزش بازار جهانی رمزارز‌ها، ۱.۴۲ تریلیون دلار است که ۸.۳۱ درصد اُفت را نسبت به دیروز نشان می‌دهد. بیت‌کوین با اُفت بیش از ۷ درصد  و اتریوم با کاهش حدود ۵ درصد معامله می‌شوند. سایر رمزارز‌های مشهور مانند شیبا اینو، دوج‌کوین، ریپل و کاردانو نیز شاهد اُفت قیمت هستند.

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۰۹.۰۱ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۹.۲۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۹۲.۶۳ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۷۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۳.۱۶ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۵.۳۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بیت کوین کانال ۳۲ هزار دلار را هم از دست داد

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۲۰ اردیبهشت را در ادامه این خبر ببینید؛

ارز دیجیتال قیمت (دلار) قیمت (تومان)
بیت کوین ۳۱,۹۳۰ ۹۵۱,۴۱۰,۴۶۲
اتریوم ۲,۳۹۱ ۷۱,۲۶۰,۵۸۷
تتر ۰٫۹۹ ۲۹,۷۹۶
بایننس کوین ۳۲۳ ۹,۶۲۶,۵۱۸
یو اس دی کوین ۰٫۹۹ ۲۹,۷۸۵
ریپل ۰٫۵۲ ۱۵,۵۱۶
سولانا ۶۹٫۸۰ ۲,۰۷۹,۰۶۲

دیدگاهتان را بنویسید