20 ایده برای ذخیره سازی خالی برای میسون جار


آیا تعداد زیادی شیشه سنگ خالی در خانه دارید؟ این لیست از ایده های ذخیره سازی خالی برای شیشه های سنگ تراشی به شما کمک می کند تا مجدداً از آن استفاده کنید و از آن به روش های هوشمند استفاده کنید!

اگر مجموعه ای از شیشه های ماسون خالی دارید که منتظر استفاده هستند دست خود را بالا بیاورید.

برگرفته از مربا شاه توت گرفته تا سس گوجه فرنگی برای چیدمان گل ، بسیاری از ما هجوم کوزه های شیشه ای را داریم. به جای اینکه کوزه های خالی را در سطل زباله بیندازم ، آنها را در همه جای خانه خود استفاده می کنم.

من اولین بار استفاده از شیشه های سنگ تراشی را زمانی شروع کردم که مادربزرگم تعدادی محصول قدیمی به من داد. من از آنها هم برای دکور و هم برای نگهداری وسایل در خانه خود استفاده می کنم – مانند قلم روی میز کار من!

قلم های رنگارنگ در شیشه های بنایی قدیمی

از آنجایی که در طول این سالها گلدان های بیشتری دریافت کرده ام ، راههای بیشتری را برای استفاده از آنها برای راه حل های ذخیره سازی در خانه ام پیدا کرده ام.

اندازه های شیشه میسون

اندازه شیشه های سنگ تراشی بیش از آنچه تصور می کنید وجود دارد ، و چند مارک و رنگ متفاوت نیز وجود دارد! توپ به دلیل کوزه های فیروزه ای رنگی معروفش معروف است و نسخه جدیدی نیز می سازد.

به طور کلی ، ما سه اندازه اصلی داریم: یک چهارم (کوزه های بزرگی که می توانید برای نگهداری کوزه ها در انبارها مشاهده کنید) ، شیشه پینت (لیوان های معمولی شما) و یک پینت.

شما همچنین می توانید “elitepints” را پیدا کنید ، که شیشه های گلابی شکل و مسطح هستند که فوق العاده خمیده و پهن هستند ، مینی کوزه ها و موارد دیگر. اندازه های بیشتر – بیشتر می توانید از آنها استفاده کنید!

روشهای بسیار خلاقانه ای برای استفاده از شیشه و لوازم جانبی وجود دارد که آنها را باهوش تر می کند – پیشنهادات من برای لوازم جانبی را در انتهای این پست ببینید!

20 ایده برای ذخیره سازی خالی برای میسون جار

دارندگان قلم

همانطور که در بالا مشاهده کردید ، من ظاهر شیشه های قدیمی روی میزم را با قلم های رنگارنگ و Sharpies در داخل دوست دارم. این سه کوزه از مادربزرگم تهیه شده است و برای نگهداری غذا کمی قدیمی است ، بنابراین لوازم جانبی میز نیز مناسب است.

نی های بزرگ

این ایده عالی زمانی به ذهنم رسید که از روز تولد پسرم یک دسته درخت درخت توس زیبا داشتم و نمی دانستم آنها را کجا بگذارم. آنها آنقدر زیبا بودند که من می خواستم آنها را به نمایش بگذارم اما نمی خواستم آنها گرد و خاک بگیرند. کوزه قدیمی برای نجات!

کشوها را به اشتراک بگذارید

من اخیراً طوفان فکری برای ذخیره نگهدارنده های لپه ذرت مان کردم. شیشه ماسون برای نجات! خبر خوب دیگر در مورد این راه حل این است که شیشه دارای یک ردپای کوچک در کشوی بلند است بنابراین فضای زیادی را اشغال نمی کند.

ذرت روی نگهدارنده های فلاسک در یک شیشه بنایی

جا فنجانی کارد و چنگال

3 شیشه پشت سر هم = یک ظرف کارد و چنگال DYI! کوزه های سنگ تراشی به اندازه یک پینت در جعبه های پنیر قدیمی کاملاً جا می شوند. من تعدادی از این جعبه ها را دارم که در انبار ، روپوش و موارد دیگر از آنها استفاده می کنم. وقتی یک مهمانی به شکل بوفه در خانه برگزار می کنیم ، این جا قاشق و چنگال را می شکنم. این مجموعه از 3 کوزه رنگ سفید می تواند عالی باشد!

انبار انبار

شاید زمانی را به خاطر بیاورید که در آشپزخانه من قفسه ای داشتم که اندازه مناسبی برای یک چهارم شیشه بنایی بود. من غلات و آجیل را در آنها ذخیره کردم و نه تنها به آسانی در دسترس بودند ، بلکه مرتب نیز به نظر می رسیدند. من هنوز از شیشه برای ریختن برنج و دانه های توده ، آجیل و مغز پاپ کورن استفاده می کنم.

گل آرایی

گل های درون گلدان آجری چیز کاملاً جدیدی نیست ، اما آیا می دانستید که آنها درپوش خاصی به نام “قورباغه های گل” می سازند که به جدا نگه داشتن ساقه کمک می کند؟ مادر شوهرم آنها را دوست دارد و این زیبایی ها را از باغش برایم آورده است!

سس سالاد درست کنید

مواد را اضافه کنید ، درب را اضافه کنید ، تکان دهید !!! در یخچال نگهداری شود.

به عنوان یک لیوان نوشیدنی

ما از شیشه ها برای لیوان نوشیدنی اصلی خود استفاده می کنیم! نوشابه های کوچک برای کودکان خوب است و پینت ها برای …. خوب ، یک پیمانه آبجو! به نظر می رسد شیشه ها بسیار مقاوم تر از شیشه های شکننده هستند.

گچ بزرگ

جعبه گچ شکسته است؟ آیا پوشیدن مجدد بدون افتادن گچ در طرف دیگر سخت بود؟ یک کوزه نیم پیمانه برای نجات!

گچ در یک لیوان بنایی ذخیره می شود

لوازم اداری

هر پدر و مادر کوچکی که در خانه شما کار می کند احتمالاً به یک ظرف برای نگهداری آنها نیاز دارد. سنجاق های ایمنی ، گیره های کاغذی ، سنجاق ها ، سنجاق های بابی – کوزه های پینتی برای همه آنها خوب است.

صابون شستشوی دست

یک درپوش آداپتور بخرید و یک پمپ صابون فوری دارید. من این درپوش ها را خریدم و آنها همچنین دارای برچسب های مناسب بودند 🙂

کفپوش های صابون کف ساز برای شیشه بنایی

نگهدارنده کره

می توانید یک نگهدارنده کره گران قیمت بخرید … یا فقط می توانید از یک شیشه استفاده کنید! ما کره خود را روی پیشخوان ذخیره می کنیم تا نرم و پهن شود. یک نیم چوب کاملاً در یک قوطی پینت جا می شود. داخل ماشین ظرفشویی بروید تا بین چوب ها را تمیز کنید.

جا رنگ

آیا می دانید جعبه های رنگ آمیزی چقدر سخت باز می شوند؟ و سپس با هم زدن رنگ ، یک آشفتگی ایجاد می کنید. من یک شیشه رنگ روی دستم نگه می دارم تا سریع روی لبه هایم لمس شود. یک متخصص رنگ ممکن است بخواهد به من بگوید که این برای نقاشی ایده آل نیست ، اما اگر بخواهم “خراب” شوم ، مقدار کمی است که من می توانم آن را دوباره بسازم! تا اینجا ، برای من کار کرده است.

با آنها تزئین کنید!

آنها را با چیزهای زیبا مانند صدف یا شاخه پر کنید. یا آنها را رنگ کنید. اگر باهوش هستید یا از Etsy استفاده می کنید و شخصی را مجبور می کند کار نقاشی را برای شما انجام دهد خودتان می توانید این کار را انجام دهید this این انتخاب زیبا از رنگ ها را ببینید!

کنسروها و مربا و ماست ها ، اوه!

بر هیچ کس پوشیده نیست که ظرف بنایی پادشاه کنسرو و صنایع غذایی است. مربا و سبزیجات ترشی را کنار بگذارید ، همچنین می توانید از آنها برای تهیه ماست یا کفیر ، کامبوچا ، نمک ، ذخیره چای ، مخلوط کوکتل و موارد دیگر استفاده کنید!

روز آماده سازی

گلدان ها برای تهیه جو دوسر برای بندرگاه ، پودینگ چیا یا سالاد های معروف شیشه ای که در سراسر اینترنت متداول هستند ایده آل هستند. سس را روی قسمت زیرین بریزید و هنگامی که آماده خوردن هستید در یک کاسه بزرگ مخلوط کنید. یا برای ذخیره سوپ و سس در روز آماده سازی خود استفاده کنید.

امتحان کنید: سالاد کوزه تایلندی Crunch Mason Jar و پودینگ انبه چیا

ذخیره سازی روز آماده سازی پودینگ انبه چیا

نگهداری گیاهان دارویی

یک ظرف شیشه ای برای ذخیره سازی دسته ای از گیاهان مناسب است. کمی آب به ته آن اضافه کنید و گیاهان مانند گل را بچینید. روی طاقچه (یک روز) یا در یخچال (چند روز) نگهداری کنید.

اتاق خشکشویی

در ماشین لباسشویی یا خشک کن دکمه یا شیفت شل پیدا کنید؟ آنها را در یک شیشه ذخیره کنید! مادرم وقتی بزرگ می شدم یک مجموعه دکمه در شیشه داشت.

یخچال فریزر که دارای بستنی است – دهان پهن

کوزه های دهانه پهن نگهدارنده های خوبی برای این قالب های سیلیکونی popsicles هستند که از آنها برای ریختن اسموتی های باقی مانده در آنها استفاده می کنیم. قالب را در شیشه بگذارید ، اسموتی را بریزید ، در یخچال نگه دارید تا منجمد شود ، ظرف را بردارید!

آیا ایده های بیشتری برای ذخیره شیشه های خالی بنایی دارید؟ دوست دارم آنها را در نظرات بشنوم !!

لوازم جانبی Mason Jar

اگر قبلاً به سایت آنها سر نزده اید ، Mason Jar Lifestyle همه چیزهایی را دارد که می توانید برای کوزه ها آرزو کنید! آنها انواع لوازم جانبی برای شیشه های سنگ تراشی ، از انواع پلک هایی که می توانید تصور کنید ، تا نی های قابل بازیافت ، پمپ های صابون ، آستین های سیلیکونی و نور خورشید را می سازند!

لوازم جانبی شیشه ماسون

آمازون همچنین دارای بسیاری از لوازم جانبی مفید است – مانند این درپوش های دانه گل برای چیدمان گلدان.

این برچسب های تخته سیاه برای هر نوع نگهداری کوزه ها ضروری است !! یک قلم گچ بگیرید تا متن زیبا شود 🙂

ایده های بیشتری می خواهید؟ جستجوی “شیشه های ماسون” در Etsy و جامعه صنایع دستی باعث می شود چشم های قلبی را ببینید !!

کجا می توان کوزه های اضافی خالی ماسون را ذخیره کرد

من کوزه های اضافی را در بالای کابینت آشپزخانه ام ذخیره می کنم (آیا مناطقی را می شناسید که برای رسیدن به آنها به صندلی پله ای نیاز دارید؟).

اگر فضای ذخیره سازی دارید ، هر کمد اضافی در خانه شما کار می کند. اما به یاد داشته باشید که می توانید با شیشه ها نیز تزئین کنید! اگر قفسه های باز دارید ، می توانید شیشه ها را به زیبایی در کنار هم قرار دهید!

اگر آنها را به صورت عمده خریداری می کنید ، جعبه اصلی را ذخیره کنید یا از جعبه های مقوایی با پارتیشن (برای شراب) برای جدا کردن شیشه ها استفاده کنید.

خرید Posten

ایده های ذخیره سازی بیشتر:دیدگاهتان را بنویسید