قدرت کاهش وزن معجون تضعیف کننده ران


افراد زیادی هستند که به دنبال روش های مختلف برای کاهش وزن هستند. یکی از راه های کاهش وزن استفاده از انواع معجون ها و نوشیدنی ها است. در این مقاله انواع معجون های کاهش وزن را مورد بررسی قرار می دهیم.

بهترین معجون لاغری:

بسیاری از افراد برای کاهش وزن از قرص ها و معجون های رژیمی و نوشیدنی های کاهش وزن استفاده می کنند. استفاده از معجون های کاهش وزن همراه با رعایت رژیم غذایی مناسب و ورزش بسیار مثر است. در این قسمت از مقاله ، معجون های کاهش وزن بیشتری را معرفی می کنیم.

مخلوط سرکه سیب

مخلوط سرکه سیب

معجون سرکه سیب: یکی از فواید سرکه سیب این است که متابولیسم بدن را افزایش داده و به فرد احساس سیری می دهد. هفت فنجان سرکه سیب برای تهیه این مخلوط و هر فنجان به مدت یک روز در هفته مورد نیاز است. برای افزایش کارایی ، از آب لیمو و نعناع به همراه سرکه سیب استفاده کنید. شما باید هر روز از یک فنجان از این معجون استفاده کنید. همچنین می توانید از فریزر برای ذخیره متیونین استفاده کنید.

دارچین دارچین: دارچین ادویه ای است که چربی می سوزاند و قند خون را پایین می آورد. برای تهیه این مخلوط از یک تکه چوب دارچین ، زنجبیل ، کمی عسل و یک فنجان آب گرم استفاده کنید. شما باید هفته ای یکبار از این معجون استفاده کنید.

چای معجزه آسای جینسینگ: جینسینگ ریشه گیاهی است که دارای خواص استرس ، کاهش وزن و پیشگیری از سرطان است. این معجون باعث افزایش انرژی و متابولیسم بدن می شود. برای تهیه این مخلوط از دو تکه جینسنگ ، کمی دارچین و عسل را مخلوط کنید. همه این مواد را به مدت پنج دقیقه روی شعله اجاق گاز قرار دهید. بعد از پختن معجون را بخورید.

اگر به دنبال نوشیدنی های ساده تری هستید ، توصیه می کنم برای کاهش وزن مقاله خاکشیر را مطالعه کنید.

تهیه شده از آناناس و زنجبیل

    آناناس و زنجبیل

تهیه شده از آناناس و زنجبیل: زنجبیل خاصیت چربی سوزی دارد و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. آناناس همچنین دارای فیبر زیادی است که به شما احساس سیری می دهد. همچنین دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان و فاقد چربی است. برای تهیه این مخلوط ، یک لیوان آب آناناس ، یک پرتقال ، یک فنجان آب ، زنجبیل و چهار تکه یخ را با هم ترکیب کنید. این مواد را در مخلوط کن بریزید و سپس میل کنید. این نوشیدنی را می توان قبل از پیاده روی استفاده کرد.

تهیه انار: آب انار کالری کمی دارد اما سرشار از انرژی است. یک فنجان آب انار را با یک چهارم لیوان آب مخلوط کنید. این باعث افزایش کالری می شود و سیری زیادی دارد. می توانید هر زمان که می خواهید آب انار بنوشید ، اما بهتر است قبل از ورزش.

معجون لاغری با زنجبیل و لیمو

معجون لاغری با زنجبیل و لیمو

زنج تهیه زنجبیل و لیمو: این آماده سازی دارای مقدار زیادی ویتامین C و آنتی اکسیدان است. بدن را سم زدایی می کند که در نهایت منجر به دفع سموم از بدن و در نهایت منجر به کاهش وزن می شود. دو انگشت زنجبیل تازه را با یک لیمو ترکیب کنید. این مخلوط را در مخلوط کن بریزید و با هم مخلوط کنید. برای افزایش چربی سوزی از زیره استفاده کنید. مخلوط را صاف کرده و صبح میل کنید.

تهیه تمشک و لیمو ترش: لیمو دارای مقدار زیادی ویتامین C است و به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی ، می تواند سموم را از بدن دفع کرده و رادیکال های آزاد را از بین ببرد. تمشک همچنین دارای کتون است. کتون ها اشتها را کاهش داده و کالری دریافتی را کاهش می دهند. در نهایت ، باعث کاهش وزن می شود. برای تهیه این مخلوط ، باید چند تمشک را با نصف لیمو ترش مخلوط کنید.

تهیه گریپ فروت و خیار: گریپ فروت دارای خاصیت چربی سوزی است و کبد را تمیز می کند. همچنین متابولیسم بدن را افزایش می دهد. این معجون دارای خاصیتی است که شما حتی در حالت استراحت نیز وزن خود را کاهش می دهید. برای تهیه این مخلوط ، خیار را خرد کرده و با یک لیوان آب ، گریپ فروت ، لیمو و کمی نعناع مخلوط کنید.

شما باید از این معجون سه تا پنج بار در روز استفاده کنید. فیبر و آنتی اکسیدان های موجود در این معجون باعث کاهش وزن فرد می شود. علاوه بر تمام معجون های ذکر شده ، داروهای گیاهی برای کاهش وزن نیز وجود دارد. البته ، شما باید نحوه استفاده کامل از آن را برای اطلاع از این مهم با کلیک روی اطلاعات مربوط به داروهای گیاهی برای کاهش وزن ، بدانید.

ترکیب چای سبز و زنجبیل

ترکیب چای سبز و زنجبیل

چ چای سبز و مخلوط زنجبیل: چای سبز یکی از چای های قدیمی است که برای کاهش وزن استفاده می شود. ترکیب چای سبز با زنجبیل خواص لاغری آن را افزایش می دهد. نوشیدن یک لیوان از این معجون قبل از ورزش اثرات آن را چند برابر می کند.

ش تهیه لیمو و فلفل سیاه: فلفل دارای خاصیت چربی سوزی زیادی است و ترکیب آن با فلفل این خاصیت را افزایش می دهد. با داشتن برنامه غذایی سالم و استفاده از این معجون می توانید کاهش وزن دلخواه را تجربه کنید. یک فنجان آب را با نصف لیمو ترش ترکیب کرده و کمی فلفل سیاه به آن اضافه کنید تا این مخلوط حاصل شود. این مخلوط باعث می شود غذا بهتر هضم شود و فرد احساس سیری کند.

تهیه هندوانه و زغال اخته: این آماده سازی دارای خواص آنتی اکسیدانی زیادی است و باعث سم زدایی در بدن می شود. برای تهیه این مخلوط ، باید 7 فنجان هندوانه را با یک فنجان بلوبری بدون هسته و یک چهارم آب لیموترش مخلوط کنید. معجون را خوب مخلوط کرده و از صافی رد کنید. بعد از ورزش م effectiveثر از این معجون استفاده کنید.

برای مطالعه: قرص متفورمین برای بارداری

تهیه شده از آناناس و دارچین

تهیه شده از آناناس و دارچین: آناناس حاوی موادی است که باعث بهبود هضم و کاهش التهاب می شود. دارچین همچنین یک ماده خوب برای کاهش وزن است. یک فنجان آناناس خرد شده و نصف قاشق چایخوری پودر دارچین را با 2 قاشق غذاخوری آب لیمو مخلوط کنید تا این مخلوط حاصل شود.

تم تهیه تمشک: آماده سازی تمشک را می توان برای کاهش وزن آماده کرد. تمشک دارای آنتی اکسیدان های زیادی است که باعث سم زدایی می شود. علاوه بر این ، متابولیسم بدن را افزایش می دهد. برای تهیه این مخلوط ، 4 تمشک ، 4 بلوبری ، 4 تکه خیار ، کمی یخ و آب را با هم ترکیب کنید ، سپس مخلوط را نیم ساعت در یخچال بگذارید و سپس میل کنید.

ک تهیه کرفس و لیمو: کرفس و لیمو دارای فیبر زیاد و کربوهیدرات کمی هستند. وقتی این دو ماده با خیار ترکیب شوند ، خواص آنها را دو چندان می کند. خیار ، کرفس و لیمو را در مخلوط کن بریزید و در یک لیوان بخورید.

تهیه کدو تنبل: کدو دارای خواص زیادی است و به کاهش قند خون و کاهش وزن کمک می کند. کدو سبز ، خیار ، سیب ترش یا گلاب را مخلوط کنید تا مخلوطی حاصل شود. صبح و عصر از این معجون استفاده کنید. همچنین می توانید از این معجون بعد از ورزش برای جلوگیری از پرخوری استفاده کنید.

معجون تضعیف کننده ران:

در قسمت قبل ، معجون هایی را معرفی کردیم که عموما باعث کاهش وزن می شوند. در این قسمت می خواهیم شل شدن ران را معرفی کنیم. مخلوطی که برای این منظور استفاده می شود مخلوطی از جوش شیرین است. این معجون برای کاهش وزن نیز مناسب است. سایر مزایای جان شیرین عبارتند از:

التهاب را کاهش می دهد.
PH و روند درمان را متعادل می کند.
energy تولید انرژی و افزایش کارایی.
علائم عفونت ادراری را از بین می برد.
دارای خواص ضد اسید است.
برای تهیه جوش شیرین ، دو قاشق غذاخوری آب لیمو را با نصف قاشق چایخوری جوش شیرین ترکیب کرده و یک لیوان آب معدنی به آن اضافه کنید. می توانید صبح ها با معده خالی از این معجون استفاده کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. این معجون دارای خاصیت چربی سوزی است و از تعدادی از انواع سرطان جلوگیری می کند. این نوشیدنی فواید دیگری نیز دارد که عبارتند از:

کاهش استرس ؛
پیشگیری از سرطان ؛
● می تواند سلول های سرطانی را بدون تأثیر بر سلول های سالم از بین ببرد.
تعادل pH را حفظ می کند.
برای به دست آوردن نتیجه مطلوب از این معجون ، باید روزانه دو لیتر آب بنوشید. همچنین از غذاهای ارگانیک و تازه استفاده کنید. مصرف روزانه میوه ها و سبزیجات به دستیابی به نتیجه دلخواه از این مخلوط کمک می کند. ورزش منظم نیز نقش مهمی در تأثیر این معجون دارد.

معجون لاغری سینوهه:

معجون لاغری سینوهه:

یکی از راه های کاهش وزن استفاده از نوشیدنی ها و معجون های کاهش وزن است. ما در قسمت های قبل انواع معجون های کاهش وزن را معرفی کرده ایم. یکی از نگرانی های افراد دارای اضافه وزن ، چربی تجمع یافته در اطراف شکم و لگن است.

نوشیدنی ها و معجون ها می توانند این چربی ها را از بین ببرند و باعث تناسب اندام فرد شوند. انواع مختلفی از معجون ها و نوشیدنی ها وجود دارد و از مواد گیاهی استفاده می کنند. این مواد گیاهی دارای خواصی هستند که باعث سوزاندن چربی و افزایش متابولیسم بدن و در نهایت منجر به کاهش وزن می شوند. همچنین ، گروهی از معجون ها دارای خاصیت سم زدایی و سم زدایی در بدن هستند.

طرز تهیه معجون سینوهه:

طرز تهیه معجون سینوهه:

انواع زیادی از نوشیدنی ها هستند که چربی سوزی می کنند و در نهایت باعث کاهش وزن می شوند. من بسیاری از این نوشیدنی ها را در ابتدای مقاله ذکر کردم. در ادامه معجون لاغری را معرفی می کنیم.

اسموتی موز: این نوشیدنی می تواند تأثیر فوق العاده ای در از بین بردن چربی اضافی بدن داشته باشد. با مصرف این نوشیدنی در طول هفته می توانید به نتیجه بسیار خوبی برسید. موز سرشار از پتاسیم است و می تواند سموم را از بین ببرد و ماهیچه ها را تقویت کند.

مواد لازم برای تهیه این اسموتی عبارتند از یک موز ، یک پرتقال ، نصف قاشق چایخوری پودر زنجبیل ، دو قاشق غذاخوری آب پنیر ، یک قاشق غذاخوری دانه کتان و یک قاشق غذاخوری روغن نباتی.

طرز تهیه این اسموتی بدین صورت است که باید این مواد را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. سپس مواد را در یک لیوان بریزید. بهترین زمان برای خوردن این اسموتی صبح است ، زیرا دارای انرژی زیادی است.

نوشیدنی تمشک: این نوشیدنی خاصیت سم زدایی و مقوی دارد. همچنین چربی سوزی و متابولیسم را تسریع می کند که در نهایت به کاهش وزن شما کمک می کند.

مواد لازم برای تهیه این نوشیدنی چهار تمشک ، چهار بلوبری ، آب معادل مقدار کمی آب معدنی ، چهار تکه خیار کوچک و کمی یخ است.

برای تهیه این نوشیدنی ، باید تمام موادی را که ذکر کردم در یک لیوان آب قرار داده و به مدت سی دقیقه در یخچال قرار دهید. این به جذب خواص میوه در آب کمک می کند.

خلاصه:

نرخ چاقی در سراسر جهان در حال افزایش است و مردم به دنبال راه هایی برای کاهش وزن هستند. چربی دور شکم و باسن تناسب اندام را مختل می کند و بسیاری از افراد تمایل دارند این چربی را از بین ببرند. یکی از راه های کاهش وزن و کاهش چربی ، استفاده از نوشیدنی هایی است که از موادی ساخته شده اند که می توانند متابولیسم بدن را افزایش دهند.

استفاده از معجون فقط برای کاهش وزن م workثر نیست. در عوض ، شما باید از رژیم غذایی مناسب پیروی کنید و ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهید.

انواع مختلفی از این نوشیدنی ها وجود دارد که هر کدام از مواد مختلفی تشکیل شده اند که تا حد زیادی گیاهی هستند. هر یک از این مواد دارای خواص خاصی هستند که باعث می شود این نوشیدنی دارای ویژگی های لاغری و چربی سوزی باشد. در این مقاله ، انواع مختلفی از نوشیدنی های مورد استفاده برای کاهش وزن را معرفی کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید