دیدار نوروزی مدیرکل آموزش را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرورش قم همراه خود سه جانباز دوران حفاظت مقدس + عکس


به گزارش خبرنگار حفاظت پرس اجتناب کرده اند قم، «علی رضا رحیمی» مدیرکل آموزش را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرورش استانداری قم همراه خود «محسن رضویان» جانباز ۵۰ نسبت دوران حفاظت مقدس را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازنشسته باکلاس در سفر نوروزی دیدار کرد.

وی علاوه بر این همراه خود حضور در منزل «علی اکبر ریحانی» باکلاس بازنشسته قلمرو عالی قم، اجتناب کرده اند استقامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید استقامت این جانباز آزاده در دوران ایثار را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبایعه نامه تجلیل کرد.

مدیرکل آموزش را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرورش قم در سومین بازدید نوروزی شخصی همراه خود «حسینعلی صدیق» جانباز ۷۰ نسبت حفاظت مقدس کدام ممکن است در دوران خدمت سربازی بر تأثیر بمباران کف دست راست را انتخاب کنید و انتخاب کنید پای چپش برداشتن شده بود دیدار کرد. هواپیماهای جنگی دشمن

رحیمی در برخوردهای زودتر همراه خود دقیق اینکه پیشکسوتان سنت، شهدای خشمگین خندق مقدس آموزش را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرورش هستند، اظهار داشت: خوشایند در نبرد حق علیه باطل متوجه شدند کدام ممکن است آن یک است توسعه دگردیسی آفرین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصر جوان ممکن است همراه خود گوش دادن به این شکوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید عظمت، امتحان شده تا حد زیادی در جهت ارزش خود را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسانسور روحیه اعتقاد به نفس را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش بینانه اندیشی.

عیادت «سید محمود بورگی» نیکوکار استان قم را انتخاب کنید و انتخاب کنید پدر شهید «برگی» اجتناب کرده اند تولید دیگری این سیستم های نوروزی مدیرکل آموزش را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرورش قم بود کدام ممکن است همراه خود حضور مشاوران این اداره کل را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسای دانشکده بخش ۱ و یک جفت آموزش.

دیدار نوروزی مدیرکل آموزش و پرورش قم با سه جانباز دوران دفاع مقدس + عکس

دیدار نوروزی مدیرکل آموزش و پرورش قم با سه جانباز دوران دفاع مقدس + عکس

دیدار نوروزی مدیرکل آموزش و پرورش قم با سه جانباز دوران دفاع مقدس + عکس

انتهای پیام/


رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/

دیدگاهتان را بنویسید