تزریق ژل و فیلر برای از بین بردن چین و چروک صورت و زیر چشم و برجسته سازی گونه ها و لب ها


پیری پوست صورت چیزی است که همه می خواهند از آن اجتناب کنند. روند پیری پوست صورت در واقع از سن 20 سالگی شروع می شود و تا پایان عمر ادامه می یابد. بافت پوست صورت دچار تغییرات فیزیولوژیکی تدریجی می شود و ظاهر آن تغییر می کند. با افزایش سن پوست صورت و گردن ، چین و چروک هایی روی آن ایجاد می شود. امروزه روشهای ابتکاری برای جلوگیری از پیری پوست مانند تزریق ژل رواج فزاینده ای پیدا کرده است. با استفاده از روش تزریق ژل می توان جوانی پوست را احیا کرد و زیبایی و طراوت آن را به دست آورد.

اگر به دنبال روش های زیبایی برای جوانسازی پوست خود هستید ، بهتر است به تزریق ژل فکر کنید. در روش تزریق پرکننده ها یا ژل های پوستی ، مواد خاصی به زیر پوست تزریق می شود که باعث افزایش حجم پوست و در نتیجه رفع افتادگی و چین و چروک می شود. تزریق ژل همچنین برای بزرگ شدن لب ها و گونه ها و جوانسازی کامل ظاهر لب ها و گونه ها استفاده می شود. پرکننده ها و ژل ها دارای اثرات مثبت و طولانی مدت هستند و در عوض باعث ایجاد درد یا ناراحتی نمی شوند. اگر می خواهید تزریق ژل انجام دهید ، می توانید با متخصصان ما در آدرس زیر تماس بگیرید کلینیک تناسب اندام رازی با Razi Fitness تماس بگیرید تا بدانید کدام نوع پرکننده برای شما مناسب است. برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع و مزایای تزریق ژل یا رزرو نوبت ، لطفاً تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – ۰۲۱۸۸۰۲۵۳۵۰ لطفا تماس بگیر.

بهترین انواع تزریق ژل صورت


انواع مختلفی از ژل های تزریقی وجود دارد. موارد زیر بیشترین استفاده را دارند:

اسید هیالورونیک

اسید هیالورونیک باعث صاف شدن و افزایش حجم پوست می شود. این ماده نقش مهمی در بهبود فوری زخم ها و سایر ضایعات پوستی ایفا می کند. اسید هیالورونیک نوعی پرکننده پوست است. برای تزریق آن ، یک بی حسی موضعی (به شکل کرم یا ژل) از قبل روی پوست اعمال می شود. این ماده از طریق یک فرایند بیومکانیکی به دست می آید و بنابراین استفاده از آن بسیار ایمن است.

الاستین

الاستین پروتئینی است که به طور طبیعی در بافت ها و پوست بدن یافت می شود. این ماده باعث می شود پوست حالت ارتجاعی و منقبض داشته باشد (نه شل و افتاده). استفاده از الاستین افتادگی پوست را از بین می برد و پوست حالت قبلی خود را بازیابی می کند. الاستین همچنین به صاف شدن پوست و رفع چین و چروک کمک می کند.

کلاژن

کلاژن ماده ای است که در لایه های زیرین پوست تولید می شود. این ماده باعث تقویت و سفت شدن بافت پوست می شود. سلولهایی به نام فیبروبلاست مسئول تولید کلاژن هستند. مقادیر زیادی ویتامین C باید برای حفظ کلاژن پوست مصرف شود. در پرکننده ها ، از صفحه هیدروکسید کلسیم برای ساخت کلاژن استفاده می شود. البته ، ژل های کلاژن دیگر از منبع حیوانی به دست می آید ، بنابراین توصیه نمی شود.

تزریق فیلر چه مزایایی دارد؟


موارد زیر برخی از مزایا و کاربردهای پرکننده ها است:

جوانسازی و افزایش حجم و طراوت پوست

با افزایش سن ، چربی زیر پوست به طور طبیعی تجزیه می شود و کوچکتر می شود. چربی زیر پوست باعث قرمز شدن پوست و صاف شدن آن می شود. با تجزیه چربی ، حجم پوست کاهش می یابد و چین و چروک روی پوست ظاهر می شود. پرکننده ها با این فرایند مقابله کرده و حجم از دست رفته را بازیابی می کنند.

ایده آل برای لب ها

می تواند به عنوان یک پرکننده برای برجسته کردن و استفاده شود لب های حجم دهنده استفاده شده. با تزریق ژل می توانید لبهای کوچک و باریک را بزرگتر و حجیم تر نشان دهید. تزریق ژل همچنین چین و چروک های دور لب را از بین می برد و در نتیجه لب ها شکل زیباتر پیدا می کنند.

گونه های برجسته

مزیت دیگر تزریق ژل این است گسترش گونه ها است. با تزریق ژل به گونه ها ، شکل گونه ها بهبود یافته و جوانی و شادابی گونه ها بازگردانده می شود. همچنین در برخی افراد ، ناحیه تحتانی گونه (لب) به دلیل از دست دادن لایه چربی توخالی شده است که با تزریق ژل قابل حل است.

درمان جایگزین با بوتاکس

ژل ها می توانند فعالیت ماهیچه های صورت که باعث ایجاد چین و چروک می شوند را به طور موقت محدود کنند. همچنین از ایجاد خطوط عمیق در صورت جلوگیری می کند ، بنابراین با استفاده از این روش می توان پوست صورت را جوان کرد. نتایج تزریق ژل باعث جراحی می شود لیفت صورت تا حد امکان به تعویق بیاندازید. این روش بسیار ساده تر و ارزان تر از جراحی صورت است.

زخم ها را بردارید

فیلرها را می توان در مناطقی از پوست که جای زخم و بخیه باقی مانده است تزریق کرد تا زخم کمتر دیده شود. برخی از بیماری های پوستی شبیه آکنه نیز می توانند باعث ایجاد فرورفتگی شوند. با تزریق ژل و پر کردن این فرورفتگی ، پوست بسیار صاف تر به نظر می رسد. بنابراین تزریق ژل انتخاب خوبی برای از بین بردن جای زخم و زخم است.

کلاژن پوست را بهبود می بخشد

با افزایش سن ، تولید کلاژن در پوست به تدریج کاهش می یابد. کلاژن یکی از اجزای اصلی بافت پوست است. بنابراین ، با تولید کلاژن ، بافت پوست به طور قابل توجهی پیر می شود و چین و چروک های پوستی ایجاد می شود و ساختار پوست ناهموار می شود. ژل تزریقی نه تنها حاوی کلاژن است ، بلکه پوست را تحریک می کند تا کلاژن طبیعی تری تولید کند ، بنابراین پوست شما به طور طبیعی جوان می شود.

علائم اولیه پیری پوست را کاهش دهید

با افزایش سن ، خاصیت ارتجاعی پوست کاهش می یابد ، بنابراین پوست شما آویزان و شل می شود و میزان پوست و طراوت شما از بین می رود. این امر همچنین باعث فرورفتگی و فرورفتگی پوست می شود. با تزریق ژل می توان حجم از دست رفته پوست را بازیابی کرد و از افتادگی پوست جلوگیری کرد. تزریق ژل چین و چروک های پیشانی ، بین ابرو (نوار چین و چروک) ، دور چشم ، اطراف لب و کناره های بینی (خط خنده) را از بین می برد.
سایر مزایای پرکننده های پوست عبارتند از:

  • این روش غیرجراحی است و نیازی به دوره نقاهت ندارد. تنها کاری که باید انجام شود تزریق زل به زیر پوست است که باعث شادابی و حجم و جوانسازی پوست می شود.
  • اگر در طول دوره درمان چندین تزریق انجام دهید ، به طور طبیعی پوست شما کلاژن بیشتری تولید می کند ، ظاهر پوست را بهبود می بخشد و چین و چروک ها را از بین می برد.
  • اثرات تزریق ژل تا 9 ماه تا یک سال باقی می ماند.
  • تزریق ژل می تواند نتایج بسیار طبیعی داشته باشد که بر حرکات صورت تأثیر نمی گذارد.

تزریق ژل چگونه است؟


ژلهای تزریقی برای زنان و مردان استفاده می شود. البته نواحی پوست مردان که بیشتر تحت درمان قرار می گیرند کمی متفاوت است. تزریق ژل معمولاً 30 دقیقه پس از بی حسی موضعی یا استفاده از ژل بی حسی انجام می شود. در برخی موارد ، بلوک عصبی مانند بی حسی دندان تزریق می شود و سپس فیلر زیر پوست تزریق می شود. این کار بین 20 تا 30 دقیقه طول می کشد. مدت زمان دقیق جلسه درمان بستگی به نوع بیهوشی ، تکنیک تزریق و ناحیه تحت درمان دارد.

مراقبت بعد از تزریق ژل


مانند هر عمل زیبایی ، بعد از تزریق ژل باید از پوست به خوبی مراقبت کرد. شما به ضد آفتاب با کیفیت خوب نیاز دارید. این نیز بخش مهمی از برنامه سلامت و جوانی پوست شما است که پیری پوست را برای مدت طولانی به تاخیر می اندازد.

ماندگاری ژل


بسته به نوع ژل تزریق شده ، نتایج تزریق بین 6 ماه تا دو سال باقی می ماند. در مورد پرکننده های نیمه دائمی و دائمی ، نتایج تزریق تا 5 سال طول می کشد و در برخی موارد گزارش هایی از اثرات طولانی مدت ژل گزارش شده است.

تزریق ژل در دوران بارداری و شیردهی


مواد تزریقی وارد جریان خون نمی شوند و بنابراین در دوران شیردهی و بارداری خطرناک نیستند. هر دو ژل تزریقی و محصولات ضد چروک پوست مانند بوتاکس و دیسپورت جذب متابولیسم بدن می شوند و بنابراین برای مادران خطری ندارند.

عوارض جانبی تزریق ژل


در روش تزریق ژل ، یک ماده مایع به زیر پوست تزریق می شود. این به سرعت حجم پوست را افزایش می دهد. این روش می تواند عوارض جانبی احتمالی داشته باشد ، از جمله:

  • تورم موقت
  • رد مواد تزریق شده توسط بافت بدن (واکنش به مواد)
  • عفونت ناحیه مورد نظر
  • خارش ، حساسیت و قرمزی اگر در گذشته واکنش های آلرژیک داشته اید ، توصیه می شود که ژل را تزریق نکنید. در غیر این صورت با یک متخصص تماس بگیرید.

    هزینه تزریق ژل


هزینه تزریق ژل بسیار متفاوت است و به عوامل زیادی بستگی دارد ، از جمله دستمزد پزشک ، نوع ژل و تعداد مناطقی که نیاز به تزریق ژل دارد.

دیدگاهتان را بنویسید