تعدیل کنندگان غیر آمریکایی برای تغذیه / تغذیه: تغذیه


بریم شکار ما واقعاً به تعدیل کننده های بیشتری نیاز داریم ، به ویژه آنهایی که خارج از آمریکا هستند ، بنابراین زیرمجموعه به طور شبانه روزی کمک می کند. ما به دنبال افزودن کاربران با تجربه تر Reddit هستیم که علاقه زیادی به تغذیه دارند و تمایل به کمک به درمان / تغذیه را به عنوان فضایی کالجی برای بحث تغذیه آموزنده دارند.

در اینجا چیزی است که ما از متقاضیان به دنبال آن هستیم. لطفاً برنامه ها را به modmail ارسال کنید.

  1. تجربه Modding در Reddit عالی است ، اما لازم نیست. همینطور برای داشتن یک تجربه کوچک کد. در صورت اصلاح سایر زیرمجموعه ها و تجربه مشابه مانند تعدیل دیگر انجمن ها / صفحات ، استفاده از ابزارهای وب پشتیبان و غیره ، به ما اطلاع دهید.

  2. حالت ها باید اغلب کاربران Reddit باشند. شجاعت ایده آل کسی است که چندین بار در روز در Reddit ظاهر می شود ، هنگام ورود به سیستم می تواند مدتی را برای حل مسائل تعدیل کننده صرف کند و پیش بینی می کند که در آینده این کار را ادامه دهد.

  3. شما باید با فرایندها و رویه های زیر ، از جمله استفاده از کانال های ارتباطی ، یک بازیکن تیم باشید ، به طوری که ما در همان صفحه باقی بمانیم و جبهه ای یکپارچه و سازگار ارائه دهیم که r / nutrition و کاربران اصلی آن را در اولویت قرار دهد.

  4. شما باید فردی باشید که از اجرای قوانین اطمینان داشته باشد و بتواند بازخوردهای تند / انتقادی غریبه ها را در اینترنت بدون شکستن ، از دست دادن آرامش و تسلیم شدن مدیریت کند.

اگر علاقه مند به درخواست هستید ، لطفاً به مدیران پیام دهید یادداشتی که به تمام نکات بالا اشاره می کند (از شماره گذاری استفاده کنید)به درخواست خود را به عنوان یک نظر در اینجا نگذارید.

آیا به دنبال پست قاعده ای هستید که معمولاً گیر کرده است؟ برو اینجا!

دیدگاهتان را بنویسید