هواداران لقب امپراتور را از گل محمدی گرفتند| پایان محبوبیت یحیی در پرسپولیسگروه ورزش|شهرآرانیوز، بعد از باخت مقابل سپاهان و از دست دادن قهرمانی آن هم در فاصله سه هفته مانده به پایان فصل حملات به یحیی گل‌محمدی، کادر فنی و البته برخی بازیکنان مثل حامد لک در فضای مجازی اوج گرفته است. بیشتر هواداران در کامنت‌های همراه با عصبانیت خود خواستار اخراج یحیی گل‌محمدی هستند چرا که معتقدند بد بسته شدن تیم در ابتدای فصل باعث این نتایج ضعیف و از دست دادن قهرمانی شد. برخی هم هشتگ اخراج یحیی گل‌محمدی را راه انداخته‌اند و معتقدند هر کسی می‌خواهد بیاید مهم نیست، فقط یحیی برود! برخی هواداران هم معتقدند یحیی و کادرش باید بروند چرا که در دو فصل گذشته هم تیمی که به قهرمانی رسید میراث برانکو بوده و حالا هم باید یک مربی خوب خارجی بیاید.

البته برخی هواداران هم معتقدند شرایطی که در این فصل رقم خورد و حمایت‌هایی که از استقلال شد و شرایط نابرابری که به وجود آمد باعث رقم خوردن این نتایج شد و برخی دیگر هم گفتند از دست دادن قهرمانی بعد از ۵ فصل متوالی رسیدن به جام اشکالی ندارد و باید تیم را برای فصل بعد از نو ساخت.
برخی هم از یحیی حمایت کرده‌اند و نوشته‌اند بازیکنانی مثل لک پرسپولیس را به این روز انداختند، اما تعداد کامنت‌های انتقادآمیز که بعضاً با فحاشی به مربیان و بازیکنانی مثل حامد لک همراه شده بسیار بیشتر است و حالا خیلی از آن‌هایی که سال قبل می‌گفتند یحیی امپراتور با بدترین الفاظ خواهان اخراج و برکناری او هستند.
برخی هم پیکان انتقاد‌ها را به سمت بازیکنان گرفته‌اند و مثل همیشه در مواقع اینچینی آن‌ها را بی‌غیرت خطاب کرده و گفته‌اند بازیکنان برای تیمشان بازی نمی‌کنند و یحیی تقصیری ندارد.
همچنان برخی هم معتقدند با بازیکنانی مثل تمیروف، لک، هنانوف، اسدی، آقایی و … و نفراتی که خریداری شدند و اصلاً به میدان نرفتند، می‌شد چنین نتایجی را پیش‌بینی کرد و در حال حاضر گزینه‌ای بهتر از یحیی برای هدایت تیم پرسپولیس سراغ نداریم.

دیدگاهتان را بنویسید